Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Rankinis purkštuvas Solo 435

Prekės kodas20130


Gamintojas Solo
Svoris 4.9 kg
Bendras svoris su pakuote 6.9 kg
Talpa 20 l
Maks. slėgis 6 bar
Purškimo vamzdžio ilgis 50 cm
Rankinis purkštuvas Solo 435. Profesionalams skirtas, ant nugaros nešiojamas 20 litrų talpos purkštuvas. Slėgio reguliatorius. Tvirtas 50cm kotas. Patogi bei patvari rankena su greituoju atjungimu. Bakelis iš UV spinduliams atsparaus plastiko sukonstruotas taip, kad jį nešioti būtų kuo patogiau. Siurblio tipas - stūmoklinis. Talpa litrais - 20l. Maksimalus purškimo slėgis - 6bar. Purškimo vamzdžio ilgis - 50cm. Slėgio valdiklis - yra. Tuščio įrenginio svoris - 5,2kg. Pagaminta Vokietijoje! Į kainą įskaičiuotas įrankio paruošimas darbui.

Profesionalų įvertinta vokiška sodo technika nuo 1948 metų.  Lietuvoje Solo gyvuoja jau 18 metų ir garsėja plačiu grandininių pjūklų bei rankinių ir motorinių purkštuvų asortimentu. Kompanija taip pat užsiima žoliapjovių, krūmapjovių,  vejapjovių, šienapjovių, kultivatorių ir kitos sodo technikos gamyba bei prekyba. Paprasti ir patikimi naudoti, šie gaminiai garantuos gražią aplinką, o purkštuvai - puikų derlių jūsų soduose ir daržuose.

Solo - reiškia vienas, t. y. galintis dirbti su įrenginiu be kitų pagalbos. Taip atsirado ir paties prekinio ženklo SOLO pavadinimas. Šiandieną - tai vienas garsiausių sodo ir miško technikos gamintojų pasaulyje.


Solo sodo technikai suteikiama 1+ 1 m. garantija – praėjus metams, UAB „Įrankiai.lt“ ar kitame Solo garantiniame servise atliekame jūsų technikos apžiūrą ir tęsiame garantiją dar vieneriems metams. Autorizuoti servisai yra visuose Lietuvos didžiuosiuose miestuose.