Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos
Kaina
  1. 0 € - 1110
Gamintojas
  1. HONEYWELL (17)
  2. Show more
Apsauginių ausinių tipas
Apsauginių ausinių konstrukcija
Apsauginių ausinių komponentas
Triukšmo slopinimo lygis (dB)

Apsauginės ausinės

Siūlome jums platų apsauginių ausinių asortimentą. Čia rasite Honeywell, 3M, Zekler ir kitų gamintojų ausines.

Jūsų patogumui gamintojo, ausinių tipo, konstrukcijos, triukšmo slopinimo lygio filtrai.

Galite rinktis iš standartinio tipo, turinčių bluetooth ryšį, turinčių integruotus mikrofonus, turinčių galimybę prijungti išorinį šaltinį, turinčių radijo imtuvą arba dvipusio ryšio įrangą apsauginių ausinių.

Pagal konstrukciją apsauginės ausinės skirstomos į dedamas ant galvos, sulankstomas dedamas ant galvos, kabinamas ant kaklo, tvirtinamas prie šalmo, ausines su veido apsaugos skydeliu ir / arba šalmu.

Standartinės ausinės

Tai paprastos triukšmą slopinančios ausinės.

Su Bluetooth ryšiu

Triukšmą slopinančios ausinės su Bluetooth ryšio įranga, kurios pagalba ausinės gali būti susietos su mobiliuoju telefonu. Dėvint tokio tipo apsaugines ausines darbo metu galima atsiliepti į skambučius ir bendrauti telefonu.

Su galimybe prijungti išorinį garso šaltinį

Šio tipo apsaugines ausines galima prijungti prie išorinio garso šaltinio (pvz., MP3 grotuvo, nešiojamo radijo imtuvo, planšetės, mobiliojo telefono ir pan.) ir darbo metu klausytis muzikos.

Su radijo imtuvu

Apsauginės ausinės su integruotu radijo imtuvu darbo metu suteikia galimybę klausytis mėgstamos radijo stoties transliacijos.

Su integruotais mikrofonais

Apsauginės ausinės su integruotais mikrofonais ne tik slopina aplinkos garsus, bet ir atkuria kai kuriuos jų dažnius ausiai saugiu stiprumu. Tokiu būdu ausines dėvinčiojo klausa yra apsaugoma nuo kenksmingo triukšmo, tačiau jis nepraranda ryšio su aplinka ir girdi atskirus garsus. Integruoti mikrofonai gali būti ir aktyvūs – tokiu atveju mikrofonai slopina didelius triukšmo intensyvumo šuolius ir dėvintysis girdi visus iki saugaus lygio prislopintus aplinkos garsus.

Su dvipusio ryšio įranga

Šio tipo ausinėse integruota dvipusio ryšio įranga leidžia bendrauti tarpusavyje tokio tipo ausines dėvintiems dirbantiesiems, kurių ausinės nustatytos tam tikram radijo ryšio dažniui.  Kai kuriais atvejais tokia komunikacijos galimybė yra būtina.

Triukšmo slopinimo lygis SNR ir saugus triukšmo lygis

SNR tai angliškų žodžių „Signal to Noise Ratio“ trumpinys. Šiomis raidėmis žymimas skaičius (pvz., SNR 30) nusako, kiek konkretaus modelio apsauginės ausinės susilpnina aplinkos triukšmą.

Pavyzdžiui: jeigu konkrečioje darbo vietoje išmatuotas aplinkos triukšmo lygis yra 120 dB, o dirbantysis dėvi SNR 30 apsaugines ausines, reiškia poveikis jo klausai bus 90 dB.

120 dB – 30 dB = 90 dB

Rekomenduojamas visos darbo dienos (8 val.) maksimalus saugus aplinkos triukšmo lygis yra 80 dB, todėl norint tinkamai pasirinkti apsaugines ausines, būtina žinoti aplinkos triukšmo lygį ir konkrečių ausinių užtikrinamą triukšmo slopinimo lygį (SNR reikšmę).