Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos
Kaina
  1. 183 € - 223
Spalva
Gamintojas
Akumuliatoriaus įtampa
Jungtis su IT įrenginiu
Akumuliatoriaus tipas
Dydis
Ar komplekte yra akumuliatorius
Neperpučiamas
Atšvaitinės detalės
Kišenių skaičius
Medžiaga
Pamušalas
Nepraleidžia vandens
Produkto vėliavėlės

Šildomos striukės

Čia rasite platų populiariausių įrankių gamintojų MAKITA, METABO ir MILWAUKEE akumuliatoriaus energija šildomų striukių bei liemenių asortimentą.

Gamintojo, dydžio, baterijos įtampos, kainos ir kiti filtrai jums padės greitai ir lengvai rasti būtent jums tinkamą drabužį.

Šildoma striukė arba liemenė yra puikus pasirinkimas dirbant lauko sąlygomis, šaltose patalpose ar tiesiog pramogaujant. Tai patogūs, praktiški ir kokybiški drabužiai.

Šie drabužiai gali turėti keletą šildomų zonų priekyje ir nugaroje. Šildymo zonų išdėstymas priklauso nuo drabužio modelio ir gamintojo.

Drabužių šildymui naudojami atitinkamo gamintojo (MAKITA, MILWAUKEE, METABO) ir įtampos (10,8 V, 12 V, 14,4 V, 18 V ir pan.) įrankiams skirti akumuliatoriai.

Drabužio šildymui skirtas specialus akumuliatoriaus adapteris dažniausiai turi USB lizdą, kurį galima naudoti mobiliojo telefono, planšetės, filmavimo kameros, MP3 grotuvo ar kito įrenginio baterijos įkrovimui.

Daugelis šildomų drabužių turi keletą šildymo lygių, todėl jūs jausitės patogiai bet kokiomis oro sąlygomis.

Drabužiai siuvami iš tvirtų, vėjo ir vandens nepraleidžiančių audinių, todėl jie yra ilgaamžiai ir apsaugo nuo aplinkos poveikio.