Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Tiesinis šlifuoklis Metabo GE 710 Plus

Prekės kodas65588

204,34 € Su PVM
Vnt.:

Metabo suteikia 36 mėnesių garantiją savo įrankiams, akumuliatoriams ir įkrovikliams, jeigu juos užregistruojate www.metabo-service.com tinklalapyje per 4 savaites nuo įrankio įsigijimo.

 Galite užsisakyti ir telefonu (8 5) 208 0800 (darbo dienomis 8-18 val.)
 Užsakymus nuo 50 EUR į "Omniva" ir "DPD" paštomatus pristatome NEMOKAMAI!
 Nenaudotas su nesugadinta pakuote prekes galite grąžinti per 60 dienų

Gamintojas Metabo
Svoris 1.6 kg
Bendras svoris su pakuote 2,8 kg
Profesionalus / Mėgėjiškas Profesionalus
Variklio tipas Elektrinis
Naudojamoji galia 710 W
Sūkių skaičius tuščiąja eiga 10000-30500 min-1
Maksimalus sūkių skaičius 30500 /min
Griebtuvo skersmuo 6 mm
Laido ilgis 4 m
Rankai perduodamas vibracijų lygis 5.6 m/s²
Atsparumas Dulkėms
Apsauga nuo perkrovos Taip
Apsauga nuo pakartotinio paleidimo +
Pastovaus sukimo momento palaikymo sistema +
Tinka sunkiai pasiekiamoms vietoms šlifuoti Taip
Aliumininis reduktoriaus korpusas Taip
Ar yra komplekte lagaminas Prekė kartoninėje pakuotėje
Įtampa / dažnis 210 - 240 V / 50 - 60 Hz / AC

Tiesinis šlifuoklis Metabo GE 710. Prailginta šlifavimo ašis, montuojama ant dvigubo guolio plieniniame vamzdyje, puikiai tinka sunkiai pasiekiamų vietų šlifavimui. Sutvirtintas griebtuvas tiksliam įrankio koncentriškumui užtikrinti. Ašies fiksavimas priedų keitimui. Tvirtas aliuminio lydinio pavaros mechanizmo korpusas. Vario-Constamatic (VC) elektronika. Griebtuve tvirtinamo įrankio skersmuo – 6 mm.

36 mėnesių garantija galioja užregistravus įrankį http://www.metabo-service.com

    Metabo įrankiams suteikiama 1-rių metų gamintojo garantija, užregistruokite įrankį www.metabo-service.com per 4 savaites nuo įrankio įsigijimo ir Jūs nemokamai gausite 3-jų metų garantiją! Plačiau

    10 funkcionalumų, dėl kurių Metabo šlifuokliai pripažinti profesionalų! Plačiau

Vokiški profesionalūs elektriniai įrankiai ir staklės.  

Metabo kompanija buvo įkurta 1924 m. ir nuo to laiko užsiima įrankių gamyba, netgi jos pavadinimas yra tiesiogiai su tuo susijęs (Metallbohrdreher). Kompanijos  gamyba sukoncentruota dviejose vietose: Niurtingene (Vokietija) ir Šanchajuje (Kinija).

Metabo gali didžiuotis sukūrę pirmąjį kampinį šlifuoklį (1950 m.), pirmąjį greitos fiksacijos gręžtuvo griebtuvą (1952 m.), pirmąjį smūginį gręžtuvą (1957 m.) ir kitas technologines naujoves.

Gamintojas Metabo drąsiai teigia, kad yra vienas iš lyderių kampinių šlifuoklių gamyboje. Informaciją apie technologinius šlifuoklių sprendimus galite rasti straipsnyje "Metabo kampiniai šlifuokliai - tvirti, galingi ir saugūs".

1999 m. Metabo įsigijo Vokietijos įmonę Elektra Beckum. Ši kompanija gamino medžio apdirbimo stakles, kompresorius, suvirinimo įrangą, sodui ir buičiai skirtus prietaisus. Nuo 2006 m. daugelis Elektra Beckum įrenginių jau pardavinėjami su Metabo ženklu.

Rekomenduojame:

Metabo įrankiams suteikiama 1 metų garantija. Norint nemokamai garantiją pratęsti iki 3 metų (XXL garantijos), reikia įrankį užregistruoti puslapyje www.metabo.com/xxl. Paaiškinimą kaip tai padaryti, rasite paspaudę nuorodą "Metabo XXL garantija". Autorizuoti Metabo servisai yra visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose.