Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos
Kaina
  1. 140 € - 739
Gamintojas
Variklio tipas
Atiduodama galia
  1. 2400 W (2)
  2. 2800 W (1)
  3. Show more
Variklio gamintojas
Galima naudoti krūmų pjovimo diską
Žolės pjovimo plotis
Komplekte yra
Rankenos forma
Starterio tipas

Krūmapjovės benzininės

Benzininės krūmapjovės naudojamos sunkiai prieinamų žolynų, sumedėjusių žolių ar net krūmų pjovimui. Perskaitykite šį straipsnį, kuris padės pasirinkti teisingai.

Pardavėjų siūloma žolės pjovimo technikos pasiūla yra labai didelė – galite įsigyti vejos pjovimo traktoriukusstumdomas vejapjoveskrūmapjovesšienapjoves ir t.t. Kodėl gi tokia įvairovė? Kiekviena žolės pjovimo technikos rūšis turi savo paskirtį, todėl prieš perkant reikia gerai išsiaiškinti, kokiems darbams naudosite šią techniką.

Pagal naudojimo intensyvumą krūmapjovės skirstomos į:

  • Mėgėjiškas;
  • Profesionalias.

Mėgėjiškos krūmapjovės

Mėgėjiškoms krūmapjovėms priskiriamos visos elektrinės ir akumuliatorinės žoliapjovės/trimeriai bei benzininės krūmapjovės. Mėgėjiškos krūmapjovės skirtos nedidelių nuosavų sklypų savininkams. Paprastai jos komplektuojamos kartu su pjovimo galvute, 3-dančiu arba 4-dančiu valymo disku (tankiai ir sumedėjusiai žolei pjauti), diržais ir kitais įrankiais, reikalingais krūmapjovės nešiojimui bei priežiūrai.
 
Mėgėjiškos krūmapjovės nėra vienodai patvarios. Vizualiai jas galima atskirti iš vamzdžio, jungiančio variklį su pjovimo elementu, formos.
 
Lenktas vamzdis (elektrinės žoliapjovės/trimeriai). Lenktame vamzdyje yra trosas, kuris nuo variklio suka pjovimo galvutę. Žoliapjovės lenktu vamzdžiu yra mechaniškai silpnesnės – jomis negalima pjauti labai aukštos žolės arba žolių storais kotais (dilgėlių, varnalėšų ir t.t.). Trosas, esantis vamzdžio viduje, gali lūžti arba deformuotis nuo perkrovos.
 
Tiesus vamzdis (benzininės krūmapjovės). Tiesaus vamzdžio viduje yra metalinis velenas (strypas). Krūmapjovės, turinčios tokį vamzdį, yra mechaniškai patvaresnės, galinčios pjauti aukštesnę žolę ir atlaikyti intensyvius žolės pjovimo darbus.
 
Profesionalios krūmapjovės
Profesionalias krūmapjoves daugiausiai naudoja žolės pjovimo paslaugas teikiančios įmonės. Tokio tipo krūmapjovėse yra sumontuotos papildomos vibraciją mažinančios sistemos, skirtos didelėms mechaninėms apkrovoms. Taip pat profesionalios krūmapjovės turi galingus variklius (nuo 1,9-2 KW) ir yra komplektuojamos su specialiai paminkštintais diržais, kad jas būtų patogiau nešioti.
Profesionalių krūmapjovių panaudojimo galimybės yra plačios – jas galima naudoti net ir šalia miškų bei laukų augančių krūmynų valymui. Tam naudojamas vadinamasis „pjūklas“ – 24 dantų diskas. Diskas gali būti komplektuojamas su krūmapjove arba jį gali tekti įsigyti atskirai (kaina apie 20-30 Eur).
 
Keletas pastabų:
  • krūmapjovės su „pjūklu“ negalima naudoti vietoj grandininio pjūklo – pvz. medžių pjovimui.
  • „Pjūklo“ negalima naudoti su mėgėjiška krūmapjove – per didelės apkrovos gali pakenkti reduktoriui (mechanizmui, sukančiam pjovimo elementą).