Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos
Kaina
  1. 1725 € - 4699
Gamintojas
Baterijos įtampa
Keturtaktis benzininis variklis
Mulčiavimas
Plieninis korpusas
Atiduodama galia
Centr. pjovimo aukščio reguliavimas
Žolės išmetimas per galą
Variklio gamintojas
Žolės išmetimas per šoną
Automatinė pavarų dėžė
Žolės pjovimo plotis
Medžiaginis surinkimo krepšys

Vejos traktoriai

Jeigu vejos plotas yra didelis (nuo 3000 kv.m), tinkamiausias pasirinkimas komfortiškam vejos pjovimui - vejos traktorius. Jeigu vejoje gausu kliūčių, pavyzdžiui, medžių ir krūmų, pjovimo plotis turėtų būti toks, kad traktoriukas galėtų judėti siauriausiais pravažiavimais.
Sodo traktoriukas suteikia galimybę siekti geriausių rezultatų, pasirinkus pjovimo metodą, labiausiai atitinkantį jūsų vejai. Jeigu norite surinkti nupjautą žolę ir pageidaujate tvarkingos vejos, rinkitės modelį su integruotu rinktuvu. Greitam ir veiksmingam pjovimui puikiai tinka traktoriukas su šoninio išmetimo sistema. Jeigu veją reikia patręšti, rinkitės modelį su mulčiavimo galimybe.
Dar vienas traktoriuko pranašumas yra tai, kad prie traktoriukų galima tvirtinti daugybę priedų darbui visiems sezonams - pvz., rinktuvą lapams grėbti, samanų grėblį, skarifikatorių ir barstytuvą vejai paruošti, priekyje montuojamą šepetį, sniego verstuvą ir sniego valytuvą įvažiavimams ir takeliams valyti, taip pat priekabą darbui sode palengvinti.
 
Į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis vejos traktorių:
  • Jeigu norėsite surinkinėti nupjautą žolę, rinkitės traktoriuką su integruotu rinktuvu
  • Pjaunant aukštą ir šiurkščią žolę, veiksmingiausias yra pjovimo agregatas su šoninio išmetimo metodu. Keičiant įvairius priedus, traktoriuką galima naudoti kaip surinkimo, mulčiavimo ir išmetimo sistemą