Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Abrazyvinis pjovimo diskas Bosch C60 T BF; Ø125x1 mm

Prekės kodas63523

1,95 € Su PVM
Vnt.:
  • >3 vnt. sandėlyje.

 Galite užsisakyti ir telefonu (8 5) 208 0800 (darbo dienomis 8-18 val.)
 Užsakymus nuo 50 EUR į Omniva paštomatus pristatome NEMOKAMAI!
 Nenaudotas prekes su nesugadinta pakuote galite grąžinti per 60 dienų

Gamintojas Bosch
Svoris 0.029 kg
Bendras svoris su pakuote 0,029 kg
Skersmuo 125 mm
Skylės skersmuo 22,23 mm
Disko storis 1,0 mm
Disko forma Tiesus
Maks. linijinis greitis 80 m/s
Kiekis pakuotėje 1 vnt.
Tinka naudoti su Kampiniais šlifuokliais
Skirta pjauti (detalus grupavimas) Betoną, Čerpes, keramiką, Dujų silikato, Keramzito blokelius, Keramikinius vamzdžius, Keramines plyteles, Kietą konstrukcinį plieną, Korozijai ir rūgščiai atsparų plieną, Marmurą, Nerūdijančio plieno profilius, vamzdžius, Nikelio lydinius, Plieną, Šiferį, Silikatinę plytą, Spalvotuosius metalus (aliuminį, varį, šviną, žalvarį ir kt.)

Pjovimo diskas Bosch Multiconstruct 125x1,0 mm. Tinka pjauti metalą, nerūdijantį plieną, spalvotuosius metalus (pvz. aliuminį), keraminius blokelius, PVC vamzdžius, keramines plyteles.

Čia rasite visus Bosch įrankius ir jų priedus. Pagrindinės Bosch įrankių grupės yra šios:

  • Mėlynoji Bosch linija (Bosch Professional) – tai profesionalams skirti įrankiai, atitinkantys aukščiausius galios, tikslumo ir patvarumo reikalavimus. Daugelis šių įrankių tiekiami pažangios transportavimo sistemos "L-BOXX" lagaminuose.
  • Žalioji Bosch linija – įvairiems buities, hobio ir sodo darbams skirti įrankiai. Šie įrankiai išsiskiria puikiu aukštos kokybės, naujausių technologijų, patogaus dizaino ir geros kainos deriniu.
  • Bosch matavimo prietaisai – profesionalams ir meistrams mėgėjams skirti įrankiai, padedantys išlyginti paviršius, išmatuoti atstumus, kampus ir nuolydžius, surasti įvairius po apdaila paslėptus objektus. 
  • Bosch priedai – siūloma virš 8000 gaminių (grąžtai betonui, metalui, medienai ir kitoms medžiagoms; kaltai; frezos; pjovimo diskai; sukimo antgaliai; šlifavimo medžiagos ir pan.). Visi Bosch priedai yra itin aukštos kokybės.

Įmonės istorija trumpai:

Robert Bosch GmbH kompanija buvo įkurta 1886 m. Štutgarte, Vokietijoje.

Ją įkūrė Robert Bosch, žinomas kaip inžinierius inovatorius, daugelio technologinių atradimų autorius bei aktyvus visuomenės veikėjas, filantropas. Robertas savo gamyklose pirmasis pradėjo taikyti 8 valandų pamainos principą. Jis įkūrė įmonės finansuojamą ligoninę ir dar daug kuo prisidėjo prie kasdienio gyvenimo kokybės gerinimo.

Dabar jo sukurta korporacija yra žinoma kaip didžiausia pasaulyje automobilių komponentų gamintoja. Būtų išties labai sudėtinga rasti bent vieną automobilį pasaulyje, kuriame nebūtų nei vienos Bosch dalies. Automobilių komponentų grupė sudaro apie 60 proc. visos korporacijos apyvartos. Tačiau įmonė yra žinoma ir kaip pramoninių įrenginių, buities prietaisų ir elektrinių įrankių gamintoja.

Bosch kompanija turi užregistravusi daugiau kaip 4000 patentų. Šis skaičius puikiai iliustruoja įmonės aistrą inovacijoms. Ypatingas dėmesys pastaruoju metu yra skiriamas akumuliatoriniams įrenginiams ir akumuliatorių technologijoms.