Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Karcher logo

Karcher - patikima įranga namų ir sodo priežiūrai, išsiskirianti efektyvumu, inovacijomis ir nepriekaištinga kokybe!

Tai seniausiai žinomas vienas iš didžiausių plovimo ir valymo įrangos gamintojų pasaulyje, galintis pasiūlyti tinkamą sprendimą kiekvienai valymo užduočiai namų viduje ir aplink juos.

Atraskite Karcher įrenginių panaudojimo galimybes namuose ir lauke nuo aukšto slėgio valymo įrenginių, dulkių siurblių, garų ir langų valytuvų iki gausybės akumuliatorinių įrenginių, skirtų sodo priežūrai, tokių kaip vejapjovės, lapų pūstuvai, gyvatvorių žirklės ir daugybė kitų.

 Karcher įrenginių asortimentas namams    

HOME & GARDEN ASORTIMENTAS PRIVAČIAM NAUDOJIMUI

Home and Garden įrankiai skirti namų vartotojams, kurie nori palaikyti švarą tiek namų viduje tiek ir kieme, Karcher padės jums lengviau įveikti kasdienes valymo užduotis. Nuo aukšto slėgio valymo įrenginių, garų ir langų valytuvo iki šlavimo bei drėkinimo sistemų – Karcher siūlo tinkamą sprendimą kiekvienai valymo užduočiai!

 

PROFESSIONAL - PRODUKTAI PROFESIONALIAM NAUDOJIMUI

Bet kuriame versle vis svarbiau rasti tinkamus valymo užduočių sprendimus. Štai kodėl Karcher sukūrė platų produktų asortimentą, kuri atitinka vartotojų reikalavimus ir gali sumažinti darbo laiką, sąnaudas ir išteklių sunaudojimą nepakenkiant rezultatams. Įrankiai skirti įmonėms, teikiančioms valymo paslaugas, gamybinėms įmonėms, o taip pat ir reikliems namų varotojams, kuriems reikia patikimų, ilgą laiką galinčių tarnauti įrenginių.