Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Daugiafunkcinis įrankis Metabo MT 18 LTX (be akumuliatoriaus ir pakrovėjo)

Prekės kodas150501


Gamintojas Metabo
Svoris 1.4 kg
Bendras svoris su pakuote 2,9 kg
Variklio tipas Akumuliatorinis
Be akumuliatoriaus ir kroviklio Taip
Akumuliatoriaus įtampa 18 V
Judesių skaičius tuščiąja eiga 7000-18000 min-1
Reguliuojamas sukimosi greitis darbui su skirtingomis medžiagomis Taip
Vibracijos amplitudė 1,6 °
Priedų tvirtinimo tipas OIS
Integruotas LED apšvietimas Taip
Ar yra komplekte lagaminas Taip
Įtampa / dažnis 18 V / DC

Vokiški profesionalūs elektriniai įrankiai ir staklės.  

Metabo kompanija buvo įkurta 1924 m. ir nuo to laiko užsiima įrankių gamyba, netgi jos pavadinimas yra tiesiogiai su tuo susijęs (Metallbohrdreher). Kompanijos  gamyba sukoncentruota dviejose vietose: Niurtingene (Vokietija) ir Šanchajuje (Kinija).

Metabo gali didžiuotis sukūrę pirmąjį kampinį šlifuoklį (1950 m.), pirmąjį greitos fiksacijos gręžtuvo griebtuvą (1952 m.), pirmąjį smūginį gręžtuvą (1957 m.) ir kitas technologines naujoves.

Gamintojas Metabo drąsiai teigia, kad yra vienas iš lyderių kampinių šlifuoklių gamyboje. Informaciją apie technologinius šlifuoklių sprendimus galite rasti straipsnyje "Metabo kampiniai šlifuokliai - tvirti, galingi ir saugūs".

1999 m. Metabo įsigijo Vokietijos įmonę Elektra Beckum. Ši kompanija gamino medžio apdirbimo stakles, kompresorius, suvirinimo įrangą, sodui ir buičiai skirtus prietaisus. Nuo 2006 m. daugelis Elektra Beckum įrenginių jau pardavinėjami su Metabo ženklu.

Rekomenduojame:

Metabo įrankiams suteikiama 1 metų garantija. Norint nemokamai garantiją pratęsti iki 3 metų (XXL garantijos), reikia įrankį užregistruoti puslapyje www.metabo.com/xxl. Paaiškinimą kaip tai padaryti, rasite paspaudę nuorodą "Metabo XXL garantija". Autorizuoti Metabo servisai yra visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose.