Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Pirografinių priedų rinkinys ''Versatip'' Dremel; 4 vnt.

Prekės kodas70492

28,00 € Su PVM
Vnt.:

 Galite užsisakyti ir telefonu (8 5) 208 0800 (darbo dienomis 8-18 val.)
 Užsakymus nuo 100 EUR į "Omniva" paštomatus pristatome NEMOKAMAI!
 Nenaudotas su nesugadinta pakuote prekes galite grąžinti per 60 dienų

Gamintojas Dremel
Bendras svoris su pakuote 0,03 kg
Tinka kurti ant odos +
Komplekte - 1 antgalis skirtas kurti raštus +
Komplekte - 1 antgalis skirtas brūkšniuoti +
Komplekte - 1 antgalis skirtas šešėliuoti +
Komplekte - 1 antgalis skirtas piešti +
Tinka įrankiui Dremel VersaTip 2000-6
Kiekis pakuotėje 4 vnt.

Šie nauji „Dremel“ pirografijos priedai yra naudojami kurti įvairius pirografijos motyvus ant medžio ir odos. Rinkinyje yra keturi įvairių formų antgaliai – apvalus taškas, ovalas, smailus taškas ir trafaretas. Jais galima piešti, šešėliuoti, brūkšniuoti ir t. t. Visi antgaliai yra skirti naudoti su „Dremel® Versatip™“.

Dremel kompaniją įkūrė Albert J. Dremel 1932 metais JAV, Viskonsino valstijoje. 1993 metais šią kompaniją įsigijo Robert Bosch GmbH.

Dremel rotacinių įrankių darbo esmė yra kintamas greitis nuo 3000 iki 37000 apsisukimų per minutę. Keičiant įvorėje skirtingus įrankius, Dremel tampa ypač universaliu įrankiu, kuris gali gręžti, šlifuoti, galąsti, pjauti, valyti, poliruoti, frezuoti, drožinėti, graviruoti. Įrankiai gali būti elektriniai ir akumuliatoriniai. Šiems įrankiams yra pritaikomi šimtai Dremel asortimente esančių priedų.

Dremel asortimente yra ir ne rotaciniai įrankiai: klijavimo pistoletai, juostiniai pjūklai, drožinėjimo pjūklai, lituokliai. Visi jie skirti preciziškai tiksliems darbams.

DREMEL gaminiams suteikiama 24 mėnesių garantija, o juos naudojant profesionaliai suteikiama 12 mėnesių garantija. DREMEL gaminius remontuoja BOSCH servisas, todėl remontui jie priimami bet kurioje BOSCH įrankių parduotuvėje.