Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Elektrinis smūginis gręžtuvas Bosch GSB 21-2 RCT Professional

Prekės kodas29791


Pratęskite Bosch įrankio garantiją iki 3 metų! Daugiau informacijos rasite čia!

Gamintojas Bosch
Svoris 2.86 kg
Bendras svoris su pakuote 4,6 kg
Profesionalus / Mėgėjiškas Profesionalus
Pakuotės matmenys 390x360x110 mm
Įrankio matmenys 355x220 mm
Variklio tipas Elektrinis
Naudojamoji galia 1300 W
Sūkių skaičius tuščiąja eiga 0-900/3000 min-1
Maksimalus sūkių skaičius 3000 /min
Pavarų skaičius 2 pavaros
Smūgių dažnis 0-15300/51000 min-1
Plieninis greitos fiksacijos griebtuvas Taip
Maks. grąžto Ø medienai gręžti 40 mm
Maks. grąžto Ø plienui gręžti 16 mm
Maks. grąžto Ø betonui gręžti 22 mm
Tinka gręžti mūrą (Smūginis kalimo režimas suteikia galimybę gręžti ir mūrą) Taip
Komplekte yra Gylio ribotuvas, Plastikinė rankena
Ar yra komplekte lagaminas Taip
Įtampa / dažnis 210 - 240 V / 50 - 60 Hz / AC
Smūginis gręžtuvas Bosch GSB 21-2 RCT Professional. Šis modelis turi ne tik 1300 W galingą variklį, bet taip pat papildomų privalumų lyginant su kitais gręžtuvais: preciziškas darbas - Bosch Constant Electronic išlaiko pastovų greitį net ir esant didelei apkrovai. Sūkių kontrolė Torque-Control ir reguliavimo galimybė leidžia efektyviai sukti sraigtus. Šis gręžtuvas yra ilgaamžis dėl savo itin tvirto metalinio korpuso ir atsparus sudėtingiausioms darbo sąlygoms. Įrankyje įmontuota Constant-Electronic, sūkių išankstinio parinkimo funkcija, reversas. Greitai užveržiamas patronas su visiškai automatine suklio blokuote „Auto-Lock“, kad būtų galima greitai pakeisti įrankį viena ranka. Sūkių skaičiaus nustatymas reguliavimo ratuku. Besisukanti šepečių plokštelė, skirta pastoviai jėgai išlaikyti, esant tiek kairiniam, tiek dešininiam sukimuisi. Minkšta rankena įrankiui saugiai laikyti. Rutulinis antgalis dideliam judėjimo spinduliui užtikrinti ir laido sulenkimui išvengti. Suklio kakliuko diametras - 43mm (Europos norma) – naudojamas gręžimo stove. Patrono skylė reguliuojama nuo 1.5 iki 13 mm. Komplekte: greitai užveržiamas patronas 13mm, pagalbinė rankena, gylio ribotuvas, lagaminas. "Mėlyniesiems" Bosch įrankiams suteikiama 1-rių metų gamintojo garantija, užregistruokite įrankį www.bosch-pt.com/warranty per 4 savaites nuo įrankio įsigijimo ir Jūs nemokamai gausite 3-jų metų garantiją!

Čia rasite visus Bosch įrankius ir jų priedus. Pagrindinės Bosch įrankių grupės yra šios:

  • Mėlynoji Bosch linija (Bosch Professional) – tai profesionalams skirti įrankiai, atitinkantys aukščiausius galios, tikslumo ir patvarumo reikalavimus. Daugelis šių įrankių tiekiami pažangios transportavimo sistemos "L-BOXX" lagaminuose.
  • Žalioji Bosch linija – įvairiems buities, hobio ir sodo darbams skirti įrankiai. Šie įrankiai išsiskiria puikiu aukštos kokybės, naujausių technologijų, patogaus dizaino ir geros kainos deriniu.
  • Bosch matavimo prietaisai – profesionalams ir meistrams mėgėjams skirti įrankiai, padedantys išlyginti paviršius, išmatuoti atstumus, kampus ir nuolydžius, surasti įvairius po apdaila paslėptus objektus. 
  • Bosch priedai – siūloma virš 8000 gaminių (grąžtai betonui, metalui, medienai ir kitoms medžiagoms; kaltai; frezos; pjovimo diskai; sukimo antgaliai; šlifavimo medžiagos ir pan.). Visi Bosch priedai yra itin aukštos kokybės.

Įmonės istorija trumpai:

Robert Bosch GmbH kompanija buvo įkurta 1886 m. Štutgarte, Vokietijoje.

Ją įkūrė Robert Bosch, žinomas kaip inžinierius inovatorius, daugelio technologinių atradimų autorius bei aktyvus visuomenės veikėjas, filantropas. Robertas savo gamyklose pirmasis pradėjo taikyti 8 valandų pamainos principą. Jis įkūrė įmonės finansuojamą ligoninę ir dar daug kuo prisidėjo prie kasdienio gyvenimo kokybės gerinimo.

Dabar jo sukurta korporacija yra žinoma kaip didžiausia pasaulyje automobilių komponentų gamintoja. Būtų išties labai sudėtinga rasti bent vieną automobilį pasaulyje, kuriame nebūtų nei vienos Bosch dalies. Automobilių komponentų grupė sudaro apie 60 proc. visos korporacijos apyvartos. Tačiau įmonė yra žinoma ir kaip pramoninių įrenginių, buities prietaisų ir elektrinių įrankių gamintoja.

Bosch kompanija turi užregistravusi daugiau kaip 4000 patentų. Šis skaičius puikiai iliustruoja įmonės aistrą inovacijoms. Ypatingas dėmesys pastaruoju metu yra skiriamas akumuliatoriniams įrenginiams ir akumuliatorių technologijoms.