Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Kniedės Rapid' Ø4,8 mm; 10 mm; 50 vnt.

Prekės kodas67424


Gamintojas Rapid
Svoris 0.123 kg
Kniedės korpuso skersmuo 4,8 mm
Kniedės korpuso ilgis 10 mm
Grąžto skersmuo 4,9 mm
Kiekis pakuotėje 50 vnt.
Kniedės tipas Uždara kniedė
Kniedės galvutės forma Išgaubta
Kniedės galvutės medžiaga Aliuminis
Kniedės kotelio medžiaga Plienas
Minimalus medžiagų storis 4 mm
Maks. ruošinio storis 7 mm
Padidinto patvarumo kniedės blisteryje, kuriame rasite ir joms įtvirtinti skirtą aukštos kokybės grąžtelį.
kniedės pagamintos iš aukštos kokybės aliuminio ir užtikrina kokybišką tvirtinimą, bei padidintą atsparumą vibracijoms. Jei norite patikimo rezultato - šios kniedės kaip tik jums!

Švedijos gamintojo „Rapid“ asortimentą sudaro mechaniniai, elektriniai ir pneumatiniai vinių bei kabių kalimo įrankiai, klijų pistoletai, orapūtės, specialios replės, kabės, vinys, klijai ir kiti tvirtinimo produktai.

Gilias tradicijas turinti įmonė didelį dėmesį skiria inovacijoms ir efektyviems sprendimams, todėl Rapid produktai yra žinomi visame pasaulyje. Rapid neabejotinai yra tvirtinimo sprendimų lyderis.

Įmonės istorija prasidėjo 1936 metais, nuo mažų privačių dirbtuvių, kuriose jos įkūrėjas Olle Westlund pradėjo dirbti su celiuloidu, iš kurio pagal kariuomenės užsakymą gamino skaidres įmautes žemėlapiams ir motociklininkams skirtus skydelius.

1942 metais įmonė pagamino pirmąjį savo kabių segtuvą Rapid 1, kuris atlikus vos keletą minimalių pakeitimų yra gaminamas iki šiol pavadinimu K1. Kiekvienais metais visame pasaulyje šio segtuvo parduodama 900.000 vienetų.