Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Kniedės Rapid; Ø4 mm; 12 mm; 100 vnt.

Prekės kodas67423

4,45 € Su PVM
Vnt.:

 Galite užsisakyti ir telefonu (8 5) 208 0800 (darbo dienomis 8-18 val.)
 Užsakymus nuo 100 EUR į "Omniva" paštomatus pristatome NEMOKAMAI!
 Nenaudotas su nesugadinta pakuote prekes galite grąžinti per 60 dienų

Gamintojas Rapid
Svoris 0.256 kg
Kniedės korpuso skersmuo 4 mm
Kniedės korpuso ilgis 12 mm
Grąžto skersmuo 4,1 mm
Kiekis pakuotėje 100 vnt.
Kniedės tipas Uždara kniedė
Kniedės galvutės forma Išgaubta
Kniedės galvutės medžiaga Aliuminis
Kniedės kotelio medžiaga Plienas
Minimalus medžiagų storis 6 mm
Maks. ruošinio storis 9 mm
Pakuotos maišeliuose kniedės Rapid, tai kokybiškos kniedės nebrangioj ekonominėj pakuotėje po 100 vnt. Patogiai ir aiškiai pateikta informacija, kad būtų paprasta susigaudyti, kam skirtos.

Švedijos gamintojo „Rapid“ asortimentą sudaro mechaniniai, elektriniai ir pneumatiniai vinių bei kabių kalimo įrankiai, klijų pistoletai, orapūtės, specialios replės, kabės, vinys, klijai ir kiti tvirtinimo produktai.

Gilias tradicijas turinti įmonė didelį dėmesį skiria inovacijoms ir efektyviems sprendimams, todėl Rapid produktai yra žinomi visame pasaulyje. Rapid neabejotinai yra tvirtinimo sprendimų lyderis.

Įmonės istorija prasidėjo 1936 metais, nuo mažų privačių dirbtuvių, kuriose jos įkūrėjas Olle Westlund pradėjo dirbti su celiuloidu, iš kurio pagal kariuomenės užsakymą gamino skaidres įmautes žemėlapiams ir motociklininkams skirtus skydelius.

1942 metais įmonė pagamino pirmąjį savo kabių segtuvą Rapid 1, kuris atlikus vos keletą minimalių pakeitimų yra gaminamas iki šiol pavadinimu K1. Kiekvienais metais visame pasaulyje šio segtuvo parduodama 900.000 vienetų.