Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Klijų pistoletas Bosch Glue Pen

Prekės kodas72978

46,25 € Su PVM

Pratęskite Bosch įrankio garantiją iki 3 metų! Daugiau informacijos rasite čia!

Vnt.:

 Galite užsisakyti ir telefonu (8 5) 208 0800 (darbo dienomis 8-20 val.)
 Užsakymus nuo 50 EUR į Omniva paštomatus pristatome NEMOKAMAI!
 Nenaudotas prekes su nesugadinta pakuote galite grąžinti per 60 dienų.
 Pirkimas išsimokėtinai.

 

Gamintojas Bosch
Svoris 0.142 kg
Bendras svoris su pakuote 0.4 kg
Įrankio matmenys 170x40x60 mm
Profesionalus / Mėgėjiškas Mėgėjiškas
Akumuliatoriaus tipas Li-Ion (Ličio jonų akumuliatorius)
Akumuliatoriaus įtampa 3,6 V
Baterijų kiekis, jų talpa 1x1,5 Ah
Naudojamoji galia 5.4 W
Tinkančių klijų strypelio skersmuo 7 mm
Tinkančių klijų strypelių ilgis 15 cm
Šildymo laikas 15 s
Veikimo laikas 30 min
Komplekte - klijų strypeliai x4
Svarbi pastaba Akumuliatorius tikrąją talpą pasiekia po 3-4 įkrovimų

Belaidis „GluePen“ – optimalus, greitas ir patogus karštų klijų sprendimas. Vieną kartą įkrovus, įrenginys gali ištirpdyti iki šešių klijų strypelių, tad jūs galėsite dirbti nepertraukiamai. Klijai įkaista vos per 15 sek., todėl darbą galėsite pradėti nelaukdami. Ergonomiška klijų pieštuko forma ypač patogi laikyti rankoje ilgą laiką. Su „GluePen“ galima klijuoti beveik visas medžiagas, pavyzdžiui, popierių, kartoną, tekstilę, odą ir kamštieną. Tvirtai ir tiksliai suklijuosite medieną, metalą, plastiką ir netgi akmenį.

Ypatybės

Įkaista vos per 15 sekundžių
Greitos darbo pradžios funkcija: klijai įkaista vos per 15 sekundžių. Ypač greitai įkaistančioje kameroje klijai staigiai pasiekia reikiamą temperatūrą, tad užduotį galite pradėti nedelsdami.

Lengvai įkraunamas
Įkroviklis su USB mikrojungtimi leidžia įkrauti patogiai ir be vargo.

Čia rasite visus Bosch įrankius ir jų priedus. Pagrindinės Bosch įrankių grupės yra šios:

  • Mėlynoji Bosch linija (Bosch Professional) – tai profesionalams skirti įrankiai, atitinkantys aukščiausius galios, tikslumo ir patvarumo reikalavimus. Daugelis šių įrankių tiekiami pažangios transportavimo sistemos "L-BOXX" lagaminuose.
  • Žalioji Bosch linija – įvairiems buities, hobio ir sodo darbams skirti įrankiai. Šie įrankiai išsiskiria puikiu aukštos kokybės, naujausių technologijų, patogaus dizaino ir geros kainos deriniu.
  • Bosch matavimo prietaisai – profesionalams ir meistrams mėgėjams skirti įrankiai, padedantys išlyginti paviršius, išmatuoti atstumus, kampus ir nuolydžius, surasti įvairius po apdaila paslėptus objektus. 
  • Bosch priedai – siūloma virš 8000 gaminių (grąžtai betonui, metalui, medienai ir kitoms medžiagoms; kaltai; frezos; pjovimo diskai; sukimo antgaliai; šlifavimo medžiagos ir pan.). Visi Bosch priedai yra itin aukštos kokybės.

Įmonės istorija trumpai:

Robert Bosch GmbH kompanija buvo įkurta 1886 m. Štutgarte, Vokietijoje.

Ją įkūrė Robert Bosch, žinomas kaip inžinierius inovatorius, daugelio technologinių atradimų autorius bei aktyvus visuomenės veikėjas, filantropas. Robertas savo gamyklose pirmasis pradėjo taikyti 8 valandų pamainos principą. Jis įkūrė įmonės finansuojamą ligoninę ir dar daug kuo prisidėjo prie kasdienio gyvenimo kokybės gerinimo.

Dabar jo sukurta korporacija yra žinoma kaip didžiausia pasaulyje automobilių komponentų gamintoja. Būtų išties labai sudėtinga rasti bent vieną automobilį pasaulyje, kuriame nebūtų nei vienos Bosch dalies. Automobilių komponentų grupė sudaro apie 60 proc. visos korporacijos apyvartos. Tačiau įmonė yra žinoma ir kaip pramoninių įrenginių, buities prietaisų ir elektrinių įrankių gamintoja.

Bosch kompanija turi užregistravusi daugiau kaip 4000 patentų. Šis skaičius puikiai iliustruoja įmonės aistrą inovacijoms. Ypatingas dėmesys pastaruoju metu yra skiriamas akumuliatoriniams įrenginiams ir akumuliatorių technologijoms.