Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Patikros kamera Bosch GIC 12V-4-23 C

Prekės kodas260416

248,93 € Su PVM
Vnt.:

 Patogus ir greitas užsakymas internetu bet kuriuo metu.
 Specialistų konsultacijos ir užsakymai telefonu +370 5 208 0800 (darbo dienomis 8-17 val.)
 NEMOKAMAS pristatymas užsakymams nuo 99 EUR.
 60 dienų grąžinimo garantija (nepanaudotoms prekėms su nesugadinta pakuote).
 Pirkimas išsimokėtinai nuo 50 EUR.
 Lizingas be pabrangimo prekėms nuo 100 EUR iki 6 mėn. laikotarpiui.
 Įrankiai.lt – Išsirink patogiai, gauk greitai!

 

Gamintojas Bosch
Svoris 1.24 kg
Profesionalus / Mėgėjiškas Profesionalus
Ar komplekte yra akumuliatorius Taip
Akumuliatoriaus įtampa 1,5 V
Baterijų kiekis, jų talpa 4x1,5 V LR6 battery (AA)
Galimybė naudoti standartines AA tipo baterijas Taip
Maks. matavimo gylis 1500 mm
LCD ekranas Taip
Integruotas LED apšvietimas Taip
Ar yra komplekte lagaminas Prekė kartoninėje pakuotėje
Apsaugos klasė IP54
  • Didelės raiškos 800 x 480 tašk. aiškūs vaizdai pateikiami dideliame 4,3” ekrane
  • Patogi aukštyn nukreipta indikacija visada rodo aukštyn, kad naudotojas būtų tinkamai orientuotas
  • Dėl apsaugos nuo dulkių ir vandens IP klasės gaminys gali būti naudojamas esant sudėtingoms darbo sąlygoms

Funkcijos ir pagrindinės savybės

Ekrano dydis 4,3"

Krypties į viršų indikatoriaus funkcija visada rodo viršų

Kameros galvos skersmuo 8,3 mm

Kameros kabelio ilgis 150 cm

„GIC 12V-4-23 C Professional“ apžiūros kamera skirta ŠVOK montuotojams, santechnikams, automobilių mechanikams ar elektrikams. Ji turi didelį 4,3” monitorių, kuriame pateikiami aiškūs, didelės raiškos 800 x 480 tašk. vaizdai, kad būtų galima greitai išanalizuoti vamzdžius, ortakius ar kitas sunkiai pasiekiamas vietas. Vaizdo orientaciją lengva nustatyti dėl patogios aukštyn nukreiptos indikacijos funkcijos, kuri visada nukreipta į viršų. Ši ergonomiška kamera tvirtai suprojektuota ir pritaikyta naudoti esant sudėtingoms sąlygoms ir sunkiai pasiekiamose vietose. Kameros galvutės saugos klasė IP67: ji apsaugota nuo dulkių ir trumpalaikio panardinimo į vandenį; viso įrankio saugos klasė IP54: jis apsaugotas nuo dulkių ir vandens purslų.

Įranga ir taikymas
Ši apžiūros kamera idealiai tinka daugeliui specialistų, pavyzdžiui, tikrinant paskirstymo dėžučių, vamzdžių ir sienų ertmių vidų, taip pat hidraulines sistemas ir gali būti naudojama automobilių sektoriuje.

Papildoma informacija
„GIC 12V-4-23 C Professional“ padarytas nuotraukas galima lengvai perkelti USB-C® kabeliu.

Čia rasite visus Bosch įrankius ir jų priedus. Pagrindinės Bosch įrankių grupės yra šios:

  • Mėlynoji Bosch linija (Bosch Professional) – tai profesionalams skirti įrankiai, atitinkantys aukščiausius galios, tikslumo ir patvarumo reikalavimus. Daugelis šių įrankių tiekiami pažangios transportavimo sistemos "L-BOXX" lagaminuose.
  • Žalioji Bosch linija – įvairiems buities, hobio ir sodo darbams skirti įrankiai. Šie įrankiai išsiskiria puikiu aukštos kokybės, naujausių technologijų, patogaus dizaino ir geros kainos deriniu.
  • Bosch matavimo prietaisai – profesionalams ir meistrams mėgėjams skirti įrankiai, padedantys išlyginti paviršius, išmatuoti atstumus, kampus ir nuolydžius, surasti įvairius po apdaila paslėptus objektus. 
  • Bosch priedai – siūloma virš 8000 gaminių (grąžtai betonui, metalui, medienai ir kitoms medžiagoms; kaltai; frezos; pjovimo diskai; sukimo antgaliai; šlifavimo medžiagos ir pan.). Visi Bosch priedai yra itin aukštos kokybės.

Įmonės istorija trumpai:

Robert Bosch GmbH kompanija buvo įkurta 1886 m. Štutgarte, Vokietijoje.

Ją įkūrė Robert Bosch, žinomas kaip inžinierius inovatorius, daugelio technologinių atradimų autorius bei aktyvus visuomenės veikėjas, filantropas. Robertas savo gamyklose pirmasis pradėjo taikyti 8 valandų pamainos principą. Jis įkūrė įmonės finansuojamą ligoninę ir dar daug kuo prisidėjo prie kasdienio gyvenimo kokybės gerinimo.

Dabar jo sukurta korporacija yra žinoma kaip didžiausia pasaulyje automobilių komponentų gamintoja. Būtų išties labai sudėtinga rasti bent vieną automobilį pasaulyje, kuriame nebūtų nei vienos Bosch dalies. Automobilių komponentų grupė sudaro apie 60 proc. visos korporacijos apyvartos. Tačiau įmonė yra žinoma ir kaip pramoninių įrenginių, buities prietaisų ir elektrinių įrankių gamintoja.

Bosch kompanija turi užregistravusi daugiau kaip 4000 patentų. Šis skaičius puikiai iliustruoja įmonės aistrą inovacijoms. Ypatingas dėmesys pastaruoju metu yra skiriamas akumuliatoriniams įrenginiams ir akumuliatorių technologijoms.