Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Patikros kamera Bosch GIC 12V-5-27 C; 12 V; 1x2,0 Ah akum.

Prekės kodas260418

409,00 € Su PVM
Vnt.:

 Patogus ir greitas užsakymas internetu bet kuriuo metu.
 Specialistų konsultacijos ir užsakymai telefonu +370 5 208 0800 (darbo dienomis 8-17 val.)
 NEMOKAMAS pristatymas užsakymams nuo 99 EUR.
 60 dienų grąžinimo garantija (nepanaudotoms prekėms su nesugadinta pakuote).
 Pirkimas išsimokėtinai nuo 50 EUR.
 Lizingas be pabrangimo prekėms nuo 100 EUR iki 6 mėn. laikotarpiui.
 Įrankiai.lt – Išsirink patogiai, gauk greitai!

 

Gamintojas Bosch
Svoris 3.5 kg
Bendras svoris su pakuote 3.52 kg
Profesionalus / Mėgėjiškas Profesionalus
Ar komplekte yra akumuliatorius Taip
Akumuliatoriaus įtampa 12 V
Baterijų kiekis, jų talpa 1x2,0 Ah
Galimybė naudoti standartines AA tipo baterijas Taip
Maks. matavimo gylis 1500 mm
LCD ekranas Taip
Integruotas LED apšvietimas Taip
Komplekte - pakrovėjas Bosch GAL 12V-40 Professional
Ar yra komplekte lagaminas Taip, L-Boxx 136
Apsaugos klasė IP54
  • Didelės raiškos 1280 x 720 tašk. aiškūs vaizdai pateikiami dideliame 5” ekrane
  • Unikali „AutoUp“ funkcija užtikrina optimalią erdvinę orientaciją, nes vaizdas automatiškai pasukamas aukštyn
  • Dėl apsaugos nuo dulkių ir vandens IP klasės gaminys gali būti naudojamas sudėtingomis darbo sąlygomis

Funkcijos ir pagrindinės savybės

Ekrano dydis 5"

„ AutoUp “ funkcija automatiškai atsuka vaizdą į stačiai aukštyn

Kameros kabelio ilgis 150 cm

„GIC 12V-5-27 C Professional“ apžiūros kamera palengvina ŠVOK montuotojų, santechnikų, elektrikų ar automobilių mechanikų darbą. Šis ergonomiškas įrankis turi didelį 5” ekraną su labai didele 1280 x 720 tašk. raiška, kad būtų galima išsamiai matyti vamzdžius, ortakius ar kitas sunkiai pasiekiamas vietas. Nesvarbu, į kurią pusę nukreipta kameros galvutė, naudojimo metu nereikia bandyti nustatyti vaizdo krypties, nes unikali „AutoUp“ funkcija užtikrina automatinį vaizdo pasukimą aukštyn. Ši patvari kamera yra apsaugota nuo dulkių ir vandens esant sudėtingoms darbo sąlygoms. Kameros galvutės saugos klasė IP67: ji apsaugota nuo dulkių ir trumpalaikio panardinimo į vandenį; viso įrankio saugos klasė IP54: jis apsaugotas nuo dulkių ir vandens purslų.

Įranga ir taikymas
Ši apžiūros kamera puikiai tinka daugeliui specialistų, pavyzdžiui, tikrinant paskirstymo dėžučių, vamzdžių ir sienų ertmių vidų, taip pat hidraulines sistemas ir gali būti naudojama automobilių sektoriuje.

Papildoma informacija
Naudojant „GIC 12V-5-27 C Professional“, nuotraukas ir vaizdo įrašus galima lengvai perkelti USB-C® laidu arba SD mikrokortele.

Čia rasite visus Bosch įrankius ir jų priedus. Pagrindinės Bosch įrankių grupės yra šios:

  • Mėlynoji Bosch linija (Bosch Professional) – tai profesionalams skirti įrankiai, atitinkantys aukščiausius galios, tikslumo ir patvarumo reikalavimus. Daugelis šių įrankių tiekiami pažangios transportavimo sistemos "L-BOXX" lagaminuose.
  • Žalioji Bosch linija – įvairiems buities, hobio ir sodo darbams skirti įrankiai. Šie įrankiai išsiskiria puikiu aukštos kokybės, naujausių technologijų, patogaus dizaino ir geros kainos deriniu.
  • Bosch matavimo prietaisai – profesionalams ir meistrams mėgėjams skirti įrankiai, padedantys išlyginti paviršius, išmatuoti atstumus, kampus ir nuolydžius, surasti įvairius po apdaila paslėptus objektus. 
  • Bosch priedai – siūloma virš 8000 gaminių (grąžtai betonui, metalui, medienai ir kitoms medžiagoms; kaltai; frezos; pjovimo diskai; sukimo antgaliai; šlifavimo medžiagos ir pan.). Visi Bosch priedai yra itin aukštos kokybės.

Įmonės istorija trumpai:

Robert Bosch GmbH kompanija buvo įkurta 1886 m. Štutgarte, Vokietijoje.

Ją įkūrė Robert Bosch, žinomas kaip inžinierius inovatorius, daugelio technologinių atradimų autorius bei aktyvus visuomenės veikėjas, filantropas. Robertas savo gamyklose pirmasis pradėjo taikyti 8 valandų pamainos principą. Jis įkūrė įmonės finansuojamą ligoninę ir dar daug kuo prisidėjo prie kasdienio gyvenimo kokybės gerinimo.

Dabar jo sukurta korporacija yra žinoma kaip didžiausia pasaulyje automobilių komponentų gamintoja. Būtų išties labai sudėtinga rasti bent vieną automobilį pasaulyje, kuriame nebūtų nei vienos Bosch dalies. Automobilių komponentų grupė sudaro apie 60 proc. visos korporacijos apyvartos. Tačiau įmonė yra žinoma ir kaip pramoninių įrenginių, buities prietaisų ir elektrinių įrankių gamintoja.

Bosch kompanija turi užregistravusi daugiau kaip 4000 patentų. Šis skaičius puikiai iliustruoja įmonės aistrą inovacijoms. Ypatingas dėmesys pastaruoju metu yra skiriamas akumuliatoriniams įrenginiams ir akumuliatorių technologijoms.