Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Temperatūros matuoklis Bosch Advanced Temp

Prekės kodas146712

94,08 € Su PVM
Vnt.:

 Patogus ir greitas užsakymas internetu bet kuriuo metu.
 Specialistų konsultacijos ir užsakymai telefonu +370 5 208 0800 (darbo dienomis 8-17 val.)
 NEMOKAMAS pristatymas užsakymams nuo 99 EUR.
 60 dienų grąžinimo garantija (nepanaudotoms prekėms su nesugadinta pakuote).
 Pirkimas išsimokėtinai nuo 50 EUR.
 Lizingas be pabrangimo prekėms nuo 100 EUR iki 6 mėn. laikotarpiui.
 Įrankiai.lt – Išsirink patogiai, gauk greitai!

 

Gamintojas Bosch
Svoris 0.21 kg
Profesionalus / Mėgėjiškas Mėgėjiškas
Akumuliatoriaus įtampa 1,5 V
Baterijų kiekis, jų talpa 2 LR06 (AA)
Temperatūros matavimo ribos –30 °C - +500 °C
Ar yra komplekte lagaminas Prekė kartoninėje pakuotėje

Paprastas matavimo įrankis, kuris padės aptikti skersvėjus, išvengti pelėsių ir užtikrinti efektyvų energijos naudojimą

„AdvancedTemp“ – tikslus ir paprastai naudojamas įrankis, kuris padės užtikrinti geresnę gyvenimo kokybę ir efektyvų ir energijos vartojimą namuose. Naudojant infraraudonųjų spindulių taškinį matavimą kartu su aplinkos temperatūros analize nustatomi patalpų klimato ir izoliacijos trūkumai. Kompaktiškas įrankis turi keturis režimus, kuriuos naudojant galima apžvelgti paviršių ir atskaitos temperatūrą, pelėsių susidarymo riziką ir energijos nuostolius. Naudojant paviršiaus temperatūros režimą, „AdvancedTemp“ matuojamas diapazonas yra nuo –30 °C iki +500 °C. LED indikatoriai padeda lengvai interpretuoti rezultatus įrankio ekrane.

Ypatybės

Universalus šilumos detektorius sveikesniems namams

Lazerio spinduliu pažymi matavimo plotą

Greiti temperatūros rezultatai nuo plataus paviršių diapazono

Nustato šilumos tiltus, per kuriuos prarandama šiluma

Aptinka galimą pelėsio susidarymo riziką

Daugiau informacijos apie medžiagų grupes rasite pasinaudoję patogiu QR kodu

Čia rasite visus Bosch įrankius ir jų priedus. Pagrindinės Bosch įrankių grupės yra šios:

  • Mėlynoji Bosch linija (Bosch Professional) – tai profesionalams skirti įrankiai, atitinkantys aukščiausius galios, tikslumo ir patvarumo reikalavimus. Daugelis šių įrankių tiekiami pažangios transportavimo sistemos "L-BOXX" lagaminuose.
  • Žalioji Bosch linija – įvairiems buities, hobio ir sodo darbams skirti įrankiai. Šie įrankiai išsiskiria puikiu aukštos kokybės, naujausių technologijų, patogaus dizaino ir geros kainos deriniu.
  • Bosch matavimo prietaisai – profesionalams ir meistrams mėgėjams skirti įrankiai, padedantys išlyginti paviršius, išmatuoti atstumus, kampus ir nuolydžius, surasti įvairius po apdaila paslėptus objektus. 
  • Bosch priedai – siūloma virš 8000 gaminių (grąžtai betonui, metalui, medienai ir kitoms medžiagoms; kaltai; frezos; pjovimo diskai; sukimo antgaliai; šlifavimo medžiagos ir pan.). Visi Bosch priedai yra itin aukštos kokybės.

Įmonės istorija trumpai:

Robert Bosch GmbH kompanija buvo įkurta 1886 m. Štutgarte, Vokietijoje.

Ją įkūrė Robert Bosch, žinomas kaip inžinierius inovatorius, daugelio technologinių atradimų autorius bei aktyvus visuomenės veikėjas, filantropas. Robertas savo gamyklose pirmasis pradėjo taikyti 8 valandų pamainos principą. Jis įkūrė įmonės finansuojamą ligoninę ir dar daug kuo prisidėjo prie kasdienio gyvenimo kokybės gerinimo.

Dabar jo sukurta korporacija yra žinoma kaip didžiausia pasaulyje automobilių komponentų gamintoja. Būtų išties labai sudėtinga rasti bent vieną automobilį pasaulyje, kuriame nebūtų nei vienos Bosch dalies. Automobilių komponentų grupė sudaro apie 60 proc. visos korporacijos apyvartos. Tačiau įmonė yra žinoma ir kaip pramoninių įrenginių, buities prietaisų ir elektrinių įrankių gamintoja.

Bosch kompanija turi užregistravusi daugiau kaip 4000 patentų. Šis skaičius puikiai iliustruoja įmonės aistrą inovacijoms. Ypatingas dėmesys pastaruoju metu yra skiriamas akumuliatoriniams įrenginiams ir akumuliatorių technologijoms.