Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Termovizorius Bosch GTC 600 C (be akumuliatoriaus ir pakrovėjo)

Prekės kodas182278

1 557,00 € Su PVM
Papildomai galite užsakyti šias prekes ar paslaugas pigiau:
37,99 €39,99 €
Vnt
Akumuliatorius Bosch GBA; 12 V; 2,0 Ah; Li-Ion
Akumuliatorius Bosch GBA; 12 V; 2,0 Ah; Li-Ion
30,88 €32,50 €
Vnt
Pakrovėjas Bosch GAL 18V-40; 14,4-18 V
Pakrovėjas Bosch GAL 18V-40; 14,4-18 V
Vnt.:

 Patogus ir greitas užsakymas internetu bet kuriuo metu.
 Specialistų konsultacijos ir užsakymai telefonu +370 5 208 0800 (darbo dienomis 8-17 val.)
 NEMOKAMAS pristatymas užsakymams nuo 99 EUR.
 60 dienų grąžinimo garantija (nepanaudotoms prekėms su nesugadinta pakuote).
 Pirkimas išsimokėtinai nuo 50 EUR.
 Lizingas be pabrangimo prekėms nuo 100 EUR iki 6 mėn. laikotarpiui.
 Įrankiai.lt – Išsirink patogiai, gauk greitai!

 

Gamintojas Bosch
Svoris 0.64 kg
Bendras svoris su pakuote 1 kg
Profesionalus / Mėgėjiškas Profesionalus
Akumuliatoriaus įtampa 12 V
Ar komplekte yra akumuliatorius Ne
Temperatūros matavimo ribos 20 °C/+600 °C
Jungtis su IT įrenginiu USB, Wi-Fi
Tikslumas ± 2,0 °C
Ar yra komplekte lagaminas Taip, L-Boxx 136
Apsaugos klasė IP54

Išsami temperatūrų skirtumų vizualizacija ir išmanus dokumentavimas

  • Didelė terminė raiška ir platus matavimo diapazonas tinka daugeliui taikymo sričių
  • Pranešimai balsu ir programa „Bosch Thermal“ užtikrina paprastą terminių vaizdų dokumentavimą
  • Intuityvi naudotojo sąsaja ir sklandžiai integruotos funkcijos užtikrina sėkmingus rezultatus minimaliomis pastangomis

Funkcijos ir pagrindinės savybės

Prisijunkite - individualizuokite įrankį ir keiskitės informacija naudodamiesi programa
Greitas įrankio prijungimas, naudojant programėlę „Bosch Power Tools“ lengva pasiekti, tinkinti, atlikti technikinę priežiūrą ir valdyti turimus įrankius.

IP 54 klasės atsparumas dulkėms ir vandens lašams.

 Greitai ir lengvai aptinka temperatūrų skirtumus net lauke – Bosch terminė kamera „GTC 600 C Professional“ pateikia išsamią temperatūrų skirtumo vizualizaciją ir užtikrina išmanų dokumentavimą. Ji pasižymi didelė termine raiška ir plačiu matavimo diapazonu, todėl tinka daugeliui temperatūros matavimo sričių. Patogūs pranešimai balsu, programa „Bosch Thermal“ ir GTC persiuntimo programinė įranga užtikrina paprastą terminių vaizdų dokumentavimą. Intuityvi naudotojo sąsaja ir sklandžiai integruotos funkcijos, tokios kaip iš anksto nustatomos sklaidos reikšmės ir patobulinta IR ir vizualinių vaizdų galerija, užtikrina sėkmingus rezultatus minimaliomis pastangomis.

Šis įrankis idealiai tinka izoliacijos problemoms aptikti ir nepageidaujamoms karštoms arba šaltoms vietoms nustatyti.

Tvirtas GTC 600 C gali atlaikyti kritimą iš 2 m aukščio, jo apsaugos klasė – IP54 ir jis gali būti naudojamas net sudėtingiausiomis sąlygomis pasižyminčiose darbo vietose. Be to, 12 V ličio jonų akumuliatoriai suteikia įrankiui išskirtinį naudojimo laiką. Paprastas išmatuotų reikšmių dokumentavimas ir persiuntimas naudojant Bosch programą ir jos duomenų persiuntimo funkciją „Simple Exchange“. Ši terminė kamera pasižymi dideliu tikslumu ±2,0 °C* ir plačiu temperatūros diapazonu nuo –20 °C iki +600 °C.

Čia rasite visus Bosch įrankius ir jų priedus. Pagrindinės Bosch įrankių grupės yra šios:

  • Mėlynoji Bosch linija (Bosch Professional) – tai profesionalams skirti įrankiai, atitinkantys aukščiausius galios, tikslumo ir patvarumo reikalavimus. Daugelis šių įrankių tiekiami pažangios transportavimo sistemos "L-BOXX" lagaminuose.
  • Žalioji Bosch linija – įvairiems buities, hobio ir sodo darbams skirti įrankiai. Šie įrankiai išsiskiria puikiu aukštos kokybės, naujausių technologijų, patogaus dizaino ir geros kainos deriniu.
  • Bosch matavimo prietaisai – profesionalams ir meistrams mėgėjams skirti įrankiai, padedantys išlyginti paviršius, išmatuoti atstumus, kampus ir nuolydžius, surasti įvairius po apdaila paslėptus objektus. 
  • Bosch priedai – siūloma virš 8000 gaminių (grąžtai betonui, metalui, medienai ir kitoms medžiagoms; kaltai; frezos; pjovimo diskai; sukimo antgaliai; šlifavimo medžiagos ir pan.). Visi Bosch priedai yra itin aukštos kokybės.

Įmonės istorija trumpai:

Robert Bosch GmbH kompanija buvo įkurta 1886 m. Štutgarte, Vokietijoje.

Ją įkūrė Robert Bosch, žinomas kaip inžinierius inovatorius, daugelio technologinių atradimų autorius bei aktyvus visuomenės veikėjas, filantropas. Robertas savo gamyklose pirmasis pradėjo taikyti 8 valandų pamainos principą. Jis įkūrė įmonės finansuojamą ligoninę ir dar daug kuo prisidėjo prie kasdienio gyvenimo kokybės gerinimo.

Dabar jo sukurta korporacija yra žinoma kaip didžiausia pasaulyje automobilių komponentų gamintoja. Būtų išties labai sudėtinga rasti bent vieną automobilį pasaulyje, kuriame nebūtų nei vienos Bosch dalies. Automobilių komponentų grupė sudaro apie 60 proc. visos korporacijos apyvartos. Tačiau įmonė yra žinoma ir kaip pramoninių įrenginių, buities prietaisų ir elektrinių įrankių gamintoja.

Bosch kompanija turi užregistravusi daugiau kaip 4000 patentų. Šis skaičius puikiai iliustruoja įmonės aistrą inovacijoms. Ypatingas dėmesys pastaruoju metu yra skiriamas akumuliatoriniams įrenginiams ir akumuliatorių technologijoms.