Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Išilginio pjovimo staklės Bosch GTS 10 J

Prekės kodas65328

783,00 € Su PVM
Vnt.:

"Mėlyniesiems" Bosch įrankiams suteikiama 1-erių metų gamintojo garantija. Užregistruokite įrankį www.bosch-pt.com/warranty per 4 savaites nuo įrankio įsigijimo ir Jūs nemokamai gausite 3-jų metų garantiją!

 Galite užsisakyti ir telefonu (8 5) 208 0800 (darbo dienomis 8-18 val.)
 Užsakymus nuo 100 EUR į "Omniva" paštomatus pristatome NEMOKAMAI!
 Nenaudotas su nesugadinta pakuote prekes galite grąžinti per 60 dienų

Gamintojas Bosch
Svoris 26 kg
Bendras svoris su pakuote 33,720 kg
Pakuotės matmenys 810x635x400 mm
Profesionalus / Mėgėjiškas Profesionalus
Variklio tipas Elektrinis
Naudojamoji galia 1800 W
Sūkių skaičius tuščiąja eiga 3650 min-1
Maksimalus sūkių skaičius 3650 /min
Reguliuojamas sukimosi greitis darbui su skirtingomis medžiagomis Ne
Maks. disko skersmuo 254 mm
Skylės skersmuo 30,0 mm
Maks. pjovimo aukštis 45 laipsnių kampu 56 mm
Maks. pjovimo aukštis 90 laipsnių kampu 79 mm
Stalo matmenys 642 x 572 mm
Švelnus startas Taip
Komplekte yra Elementas stalui praplatinti, Lazdelė ruošinio stūmimui
Įtampa / dažnis 210 - 240 V / 50 - 60 Hz / AC
Išilginio pjovimo staklės Bosch GTS 10 J. Optimali transportavimo galimybė dėl kompaktiškos konstrukcijos ir dėl daugelio vietų už kurių galima patogiai paimti, užfiksuoti stakles. Saugus montavimo įrankių, priedų laikymas (pavyzdžiui stūmiklio, atramų, dulkių ištraukimo adapterio) tiesiogiai ant korpuso. Didelis 642x572 mm darbinis stalas, ant kurio galima pjauti didelius ruošinius. Pjūklo disko kiaurymės skersmuo - 30mm. Regul. įstrižo pjūvio vertikalioje plokštumoje kampas - 47°/2°.
Komplekte: HM pjūklo diskas, lygiagreti atrama, kampinė atrama, stūmiklis, dulkių ištraukimo adapteris.

"Mėlyniesiems" Bosch įrankiams suteikiama 1-rių metų gamintojo garantija, užregistruokite įrankį www.bosch-pt.com/warranty per 4 savaites nuo įrankio įsigijimo ir Jūs nemokamai gausite 3-jų metų garantiją!

Čia rasite visus Bosch įrankius ir jų priedus. Pagrindinės Bosch įrankių grupės yra šios:

  • Mėlynoji Bosch linija (Bosch Professional) – tai profesionalams skirti įrankiai, atitinkantys aukščiausius galios, tikslumo ir patvarumo reikalavimus. Daugelis šių įrankių tiekiami pažangios transportavimo sistemos "L-BOXX" lagaminuose.
  • Žalioji Bosch linija – įvairiems buities, hobio ir sodo darbams skirti įrankiai. Šie įrankiai išsiskiria puikiu aukštos kokybės, naujausių technologijų, patogaus dizaino ir geros kainos deriniu.
  • Bosch matavimo prietaisai – profesionalams ir meistrams mėgėjams skirti įrankiai, padedantys išlyginti paviršius, išmatuoti atstumus, kampus ir nuolydžius, surasti įvairius po apdaila paslėptus objektus. 
  • Bosch priedai – siūloma virš 8000 gaminių (grąžtai betonui, metalui, medienai ir kitoms medžiagoms; kaltai; frezos; pjovimo diskai; sukimo antgaliai; šlifavimo medžiagos ir pan.). Visi Bosch priedai yra itin aukštos kokybės.

Įmonės istorija trumpai:

Robert Bosch GmbH kompanija buvo įkurta 1886 m. Štutgarte, Vokietijoje.

Ją įkūrė Robert Bosch, žinomas kaip inžinierius inovatorius, daugelio technologinių atradimų autorius bei aktyvus visuomenės veikėjas, filantropas. Robertas savo gamyklose pirmasis pradėjo taikyti 8 valandų pamainos principą. Jis įkūrė įmonės finansuojamą ligoninę ir dar daug kuo prisidėjo prie kasdienio gyvenimo kokybės gerinimo.

Dabar jo sukurta korporacija yra žinoma kaip didžiausia pasaulyje automobilių komponentų gamintoja. Būtų išties labai sudėtinga rasti bent vieną automobilį pasaulyje, kuriame nebūtų nei vienos Bosch dalies. Automobilių komponentų grupė sudaro apie 60 proc. visos korporacijos apyvartos. Tačiau įmonė yra žinoma ir kaip pramoninių įrenginių, buities prietaisų ir elektrinių įrankių gamintoja.

Bosch kompanija turi užregistravusi daugiau kaip 4000 patentų. Šis skaičius puikiai iliustruoja įmonės aistrą inovacijoms. Ypatingas dėmesys pastaruoju metu yra skiriamas akumuliatoriniams įrenginiams ir akumuliatorių technologijoms.