Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Skersinio pjovimo staklės Bosch GCM 12 GDL Professional

Prekės kodas63720

920,12 € Su PVM
Papildomai galite užsakyti šias prekes ar paslaugas pigiau:
15,30 €17,00 €
Vnt
Medienos pjovimo diskų ir frezų ašmenų valiklis CMT 2050; 500 ml
Medienos pjovimo diskų ir frezų ašmenų valiklis CMT 2050; 500 ml
Vnt.:

"Mėlyniesiems" Bosch įrankiams suteikiama 1-erių metų gamintojo garantija. Užregistruokite įrankį www.bosch-pt.com/warranty per 4 savaites nuo įrankio įsigijimo ir Jūs nemokamai gausite 3-jų metų garantiją!

 Galite užsisakyti ir telefonu (8 5) 208 0800 (darbo dienomis 8-18 val.)
 Užsakymus nuo 50 EUR į "Omniva" paštomatus pristatome NEMOKAMAI!
 Nenaudotas su nesugadinta pakuote prekes galite grąžinti per 60 dienų

Gamintojas Bosch
Svoris 32.1 kg
Bendras svoris su pakuote 39,800 kg
Pakuotės matmenys 790x630x565 mm
Profesionalus / Mėgėjiškas Profesionalus
Variklio tipas Elektrinis
Įtampa / dažnis 210 - 240 V / 50 - 60 Hz / AC
Maks. disko skersmuo 305 mm
Skylės skersmuo 30,0 mm
Sūkių skaičius tuščiąja eiga 3800 min-1
Maksimalus sūkių skaičius 3800 /min
Reguliuojamas sukimosi greitis darbui su skirtingomis medžiagomis Ne
Naudojamoji galia 2000 W
Pjaunamos medžiagos plotis ir aukštis pjaunant pasukus 45 laipsnių kampu 240x104 mm
Pjaunamos medžiagos plotis ir aukštis pjaunant pasukus 90 laipsnių kampu 341x104 mm
Disko pastūmos mechanizmas 2 bėgeliai (vienos pakopos)
Tikslaus pjūvio sistemos tipas Dvi lazerio linijos (iš abiejų disko pusių)
Ruošinio spaustuvas Fiksuotas kampas
Skersinio pjovimo staklės Bosch GCM 12 GDL Professional. Įstrižojo pjūvio kampus galima greitai ir patogiai nustatyti prietaiso priekinėje pusėje esančiais valdymo elementais. Integruotas stalo ilgintuvas, kurį galima ištraukti į dešinę arba į kairę pusę, leidžia apdirbti didesnius ruošinius. Komfortiškumą padidina ir valdymo rankena, kurią galima nustatyti ir užfiksuoti keturiose patogiam darbui pritaikytose padėtyse. Galingo 2000 W variklio dėka dirbančiajam netenka eikvoti daug jėgų, net ir atliekant sunkiausius darbus. Tiek valdymo, tiek ir transportavimo rankenos yra padengtos minkšta danga, todėl prietaisą malonu valdyti ir patogu pernešti. Vienu rankos judesiu perpjausite ir dideles sijas. Pjūklo disko kiaurymės skersmuo - 30mm. Regul. įstrižo pjūvio horizontalioje plokštumoje kampas - 52°/60°. Regul. įstrižo pjūvio vertikalioje plokštumoje kampas - 47°/47°. Matmenys - 673 x 822 x 686 mm. Komplekte: 60 dantų HM pjūklo diskas, dulkių surinkimo maišas su adapteriu, vertikalus greitai fiksuojantis veržtuvas, įstatoma plokštelė. "Mėlyniesiems" Bosch įrankiams suteikiama 1-rių metų gamintojo garantija, užregistruokite įrankį www.bosch-pt.com/warranty per 4 savaites nuo įrankio įsigijimo ir Jūs nemokamai gausite 3-jų metų garantiją!

Čia rasite visus Bosch įrankius ir jų priedus. Pagrindinės Bosch įrankių grupės yra šios:

  • Mėlynoji Bosch linija (Bosch Professional) – tai profesionalams skirti įrankiai, atitinkantys aukščiausius galios, tikslumo ir patvarumo reikalavimus. Daugelis šių įrankių tiekiami pažangios transportavimo sistemos "L-BOXX" lagaminuose.
  • Žalioji Bosch linija – įvairiems buities, hobio ir sodo darbams skirti įrankiai. Šie įrankiai išsiskiria puikiu aukštos kokybės, naujausių technologijų, patogaus dizaino ir geros kainos deriniu.
  • Bosch matavimo prietaisai – profesionalams ir meistrams mėgėjams skirti įrankiai, padedantys išlyginti paviršius, išmatuoti atstumus, kampus ir nuolydžius, surasti įvairius po apdaila paslėptus objektus. 
  • Bosch priedai – siūloma virš 8000 gaminių (grąžtai betonui, metalui, medienai ir kitoms medžiagoms; kaltai; frezos; pjovimo diskai; sukimo antgaliai; šlifavimo medžiagos ir pan.). Visi Bosch priedai yra itin aukštos kokybės.

Įmonės istorija trumpai:

Robert Bosch GmbH kompanija buvo įkurta 1886 m. Štutgarte, Vokietijoje.

Ją įkūrė Robert Bosch, žinomas kaip inžinierius inovatorius, daugelio technologinių atradimų autorius bei aktyvus visuomenės veikėjas, filantropas. Robertas savo gamyklose pirmasis pradėjo taikyti 8 valandų pamainos principą. Jis įkūrė įmonės finansuojamą ligoninę ir dar daug kuo prisidėjo prie kasdienio gyvenimo kokybės gerinimo.

Dabar jo sukurta korporacija yra žinoma kaip didžiausia pasaulyje automobilių komponentų gamintoja. Būtų išties labai sudėtinga rasti bent vieną automobilį pasaulyje, kuriame nebūtų nei vienos Bosch dalies. Automobilių komponentų grupė sudaro apie 60 proc. visos korporacijos apyvartos. Tačiau įmonė yra žinoma ir kaip pramoninių įrenginių, buities prietaisų ir elektrinių įrankių gamintoja.

Bosch kompanija turi užregistravusi daugiau kaip 4000 patentų. Šis skaičius puikiai iliustruoja įmonės aistrą inovacijoms. Ypatingas dėmesys pastaruoju metu yra skiriamas akumuliatoriniams įrenginiams ir akumuliatorių technologijoms.