Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Ledo grandiklis Karcher EDI 4

Prekės kodas126614

49,22 € Su PVM

Dėmesio!

Pasirūpinkite, kad jūsų automobilio stiklai būtų išvalyti prieš šalnas. Reguliariai valykite automobilio stiklus nuo nešvarumų, kad pašalintumėte nešvarumų daleles, galinčias įbrėžti stiklą valymo metu.

Vnt.:
  • 1 vnt. sandėlyje. Kaune paruošiame per 1 darbo valandą.

 Patogus ir greitas užsakymas internetu bet kuriuo metu.
 Specialistų konsultacijos ir užsakymai telefonu +370 5 208 0800 (darbo dienomis 8-17 val.)
 NEMOKAMAS pristatymas užsakymams nuo 99 EUR.
 60 dienų grąžinimo garantija (nepanaudotoms prekėms su nesugadinta pakuote).
 Pirkimas išsimokėtinai nuo 50 EUR.
 Lizingas be pabrangimo prekėms nuo 100 EUR iki 6 mėn. laikotarpiui.
 Įrankiai.lt – Išsirink patogiai, gauk greitai!

 

Gamintojas Kärcher
Svoris 0.6 kg
Bendras svoris su pakuote 0.86 kg
Profesionalus / Mėgėjiškas Mėgėjiškas
Akumuliatoriaus tipas Li-Ion (Ličio jonų akumuliatorius)
Veikimo laikas 15 min
Baterijos pilno įkrovimo trukmė 180 min
Darbinis plotis 100 mm
Ilgis 133 mm
Komplekte - pakrovėjas Taip

 Įspėjimas

Kad išvengtumėte įbrėžimų ant priekinių stiklų/langų!

  • Priekinis stiklas/langai turi būti švarūs prieš naudojant ledo grandiklį → purvo dalelės ledo sluoksnio viduje gali subraižyti stiklus.
  • Pasirūpinkite, kad jūsų automobilio stiklai būtų išvalyti prieš šalnas. Reguliariai valykite automobilio stiklus nuo nešvarumų, kad pašalintumėte nešvarumų daleles, galinčias įbrėžti stiklą valymo metu.
  • Pats grandymo diskas turi būti visada be nešvarumų, nes ten yra nešvarumų dalelių, kurios pat gali sugadinti priekinius stiklus.
  • Medžiaga, naudojama grandymo diskui EDI 4 nesukelia jokios žalos ar įbrėžimų (nes jie pagaminti iš plastiko, kuris lygesnis už stiklą).

Aprašymas

Elektrinis ledo grandiklis EDI 4 lengvai pašalina ledą nuo stiklo. Su savo besisukančiu disku ir šešiais tvirtais plastikiniais peiliukais, ledo grandiklis vienu judesiu be vargo pašalina ledą nuo automobilio stiklų. Jei EDI 4 yra budėjimo režime, jį šiek tiek paspauskite iš viršaus, kad grandymo diskas pradėtų suktis, o ledas būtų pašalintas. Jei ašmenys nusidėvi, grandymo diską galima pakeisti be įrankių (diską galima įsigyti kaip atsarginę dalį). Šiuolaikiškas ir kompaktiškas ledo grandiklio dizainas kartu su apsauginiu dangteliu leidžia jį lengvai valdyti. Vieno akumuliatoriaus įkrovimo pakanka keliems kartams. Integruotas šviesos diodas mirksi, kai įrenginį reikia įkrauti.

Ypatybės

Besisukantis diskas su tvirtais plastikiniais ašmenimis
Smūgiams atsparus grandymo diskas be vargo pašalina ledą.

Galimas priedo pakeitimas
Nuimamas diskas gali būti pakeičiamas greitai ir be papildomų įrankių.

Galingi ličio jonai 
Vieno akumuliatoriaus įkrovimo pakanka kelioms grandymo užduotims.

Privalumai

  • Paprastas naudojimas: Lengvas spaudimas iš viršaus įjungia diską.
  • LED šviesų indikacija ant įrenginio: Integruotas LED žibintas mirksi, kai įrenginį reikia pakrauti.
  • Turi apsauginį dangtelį: Patikimam valdymui ir sandėliavimui.

Pritaikymas

  • Stiklai

 

Čia rasite visą Karcher produktų asortimentą. Karcher - tai vienas didžiausių plovimo ir valymo įrangos gamintojų pasaulyje, puikiai žinomas profesionalų ir mėgėjų tarpe. Karcher gamina įvairiems plovimo ir valymo darbams naudojamą įrangą bei jos priedus.

Jūsų pasirinkimui pateikti aukšto slėgio plovimo įrenginiai, dulkių siurbliai, grindų valymo įrenginiai, garo valytuvai, įvairūs vandens siurbliai (drenažiniai, standartiniai), didelė priedų gausa, įvairiausi valikliai ir kita, su aplinkos švara susijusi įranga.

Jus dominančius Karcher produktus lengviau rasite naudojant subkategorijos filtrus, kurie juos rūšiuoja pagal paskirtį arba tipą. Jeigu ieškote turimam Karcher produktui tinkančių priedų, tiesiog lauke "TINKA ĮRANKIUI" įveskite savo įrankio modelį ir sistema jums automatiškai parinks šiam įrankiui tinkančius priedus. Tai išties labai paprasta ir greita.

Aukšto slėgio plovimo įrenginiai

Dirbant su Karcher aukšto slėgio plovimo įrenginiu jūs tikrai pajusite skirtumą. Jis lengvai susitvarkys su bet kokia valymo užduotimi. Gamintojas siūlo platų plovimo įrenginiams skirtų priedų asortimentą. Karcher vertybės: ilgametė patirtis, modernūs inžineriniai sprendimai ir aukščiausia kokybė, todėl renkantis aukšto slėgio plovimo įrenginį - Karcher yra daugelio pasirinkimas Nr.1!

Dulkių siurbliai(sauso ir drėgno valymo)

Galima rinktis įprastą sauso siurbimo siurblį, siurblį su vandens filtru (skirtas alergiškiems žmonėms), siurblį su maišeliu arba be jo, sauso / drėgno valymo siurblį. Visi siurbliai išsiskiria itin aukšta kokybe, modernia filtravimo technologija, ilgaamžiškumu ir patogumu naudoti.  

Grindų valymo įrenginiai

Karcher gamina šlavimo prietaisus ir grindų plovimo bei poliravimo įrenginius.

Mechaninės šluotos dėka jūs užmiršite šluotą ir šiukšlių kibirą, o darbą atliksite net penkis kartus greičiau. Šie įrenginiai yra nepakeičiami kiemų, įvažiavimų, šaligatvių ir keliukų šlavimui. Darbo metu visos šiukšlės surenkamos į atliekų konteinerį, todėl darbas vyksta sparčiai, švariai ir patogiai.

Grindų plovimo bei poliravimo įrenginiai padės jums užtikrinti grindų švarą ir nepaliks ant jų jokių dėmių. Nepriekaištinga nuplautų paviršių švara jums yra garantuota, todėl Karcher taip vertina daugelis buitinių vartotojų ir profesionalų.

Garo valytuvai

Karcher garo ir vakuuminių garo valytuvų pagalba visa jūsų šeima galės mėgautis nepriekaištinga namų švara nenaudojant jokių chemikalų. Valymas garais užtikrina nepriekaištingą kokybę ir sunaikina beveik visas namų aplinkoje aptinkamas bakterijas. Kartu su didele priedų gausa, garo valytuvus galima naudoti labai įvairiai. Jie puikiausiai tinka kietoms grindims, stiklui, plytelėms ir netgi tekstilei valyti. Tyrimai parodė, kad valant su Kärcher garų valytuvais, gali būti pašalinami 99.999% apgaubtų virusų, tokių kaip koronavirusas ar gripas(išskyrus Hepatitis-B virusą), taip pat 99.99% visų įprastų namų aplinkos bakterijų nuo įprastų kietų lygių buities paviršių.

Vandens siurbliai (drenažiniai, standartiniai, giluminiai, hidroforai)

Karcher vandens siurbliai lengvai susitvarkys su įvairiomis užduotimis namuose, sode ir darže. Gamintojo asortimente yra vandens tiekimui ir nepageidaujamo vandens pašalinimui skirti siurbliai. Siurblius galima naudoti lietaus ir gruntinio vandens siurbimui iš įvairių talpų, sodo bei daržo laistymui, vandens tiekimui į vonios kambarį, nepageidaujamo vandens pašalinimui iš baseino arba užtvindytų patalpų.

Priedai

Karcher valymo techniką galite naudoti įvairiausiose situacijose - viskas, ko jums reikia, tai tinkami priedai. Karcher asortimente rasite įvairių tipų pistoletų ir antgalių, žarnų aukšto slėgio plovykloms, šepečių ir kempinių, antgalių dulkių siurbliams, priedų garo valytuvams ir dar daug kitų priedų.

Valikliai

Karcher vartotojams taip pat siūlo ir platų įvairiausių valymo bei plovimo priemonių asortimentą. Visos šios priemonės pasižymi išskirtiniu efektyvumu. Labai svarbu tai, kad valymo medžiagos greitai suįra aplinkoje. Be universalių ploviklių, asortimente rasite mašinos plovimui, vabzdžių šalinimui, įvairių medžiagų (pvz., stiklo, akmens, medienos, plastiko) plovimui skirtų priemonių.

Svarbiausi Karcher kompanijos istorijos faktai

Išradėjas ir verslininkas Alfredas Karcheris inžinieriaus karjerą pradėjo dar 1924 m., kai būdamas vos 23 metų amžiaus baigė Štutgarto technikos universitetą ir pradėjo dirbti savo tėvo agentūroje.

1935 m. jis Štutgarte įkūrė savo įmonę Bad Cannstatt ir pradėjo veiklą šildymo technologijų srityje.

1939 m. įmonė persikėlė į Vinendeną, kur iki šiol yra įsikūrusi pagrindinė Karcher būstinė. Tuo metu įmonė dirbo pramonei skirtų šildymo sprendimų srityje, tačiau po II pasaulinio karo savo dėmesį sukoncentravo buitinių prietaisų srityje.

1950 m. sukūrusi pirmą Europoje karšto vandens aukšto slėgio plovimo mašiną Karcher įmonė staigiai įsiveržė į valymo technologijų pramonę.

1962 m. įmonė atidarė savo dukterinę įmonę Prancūzijoje. Vėliau sekė Austrija ir Šveicarija. Karcher ir toliau intensyviai vykdė plėtrą visame pasaulyje. Šiuo metu įmonė yra atstovaujama daugiau nei 190 pasaulio šalių. Ji turi apie 40.000 klientų aptarnavimo punktų.

Savo produktais įmonė pastebimai keičia įvairių pasaulio šalių klientų kasdienybę, pateikdama efektyvius sprendimus poilsiui, buičiai, prekybai ir pramonei, todėl Karcher klientai visada yra geros nuotaikos ir kupini entuziazmo!