Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos
Gera kaina

Poliruoklis Bosch GPO 14 CE Professional

Prekės kodas63697

249,00 € Su PVM
Vnt.:
  • 1 vnt. sandėlyje.

"Mėlyniesiems" Bosch įrankiams suteikiama 1-erių metų gamintojo garantija. Užregistruokite įrankį www.bosch-pt.com/warranty per 4 savaites nuo įrankio įsigijimo ir Jūs nemokamai gausite 3-jų metų garantiją!

 Galite užsisakyti ir telefonu (8 5) 208 0800 (darbo dienomis 8-18 val.)
 Užsakymus nuo 50 EUR į "Omniva" paštomatus pristatome NEMOKAMAI!
 Nenaudotas su nesugadinta pakuote prekes galite grąžinti per 60 dienų

Gamintojas Bosch
Svoris 2.5 kg
Bendras svoris su pakuote 3,900 kg
Įrankio matmenys 400x185 mm
Pakuotės matmenys 500x200x130 mm
Profesionalus / Mėgėjiškas Profesionalus
Variklio tipas Elektrinis
Naudojamoji galia 1400 W
Maks. disko skersmuo 180 mm
Sūkių skaičius tuščiąja eiga 750-3000 min-1
Maksimalus sūkių skaičius 3000 /min
Komplekte yra Raktas
Ar yra komplekte lagaminas Prekė kartoninėje pakuotėje
Įtampa / dažnis 210 - 240 V / 50 - 60 Hz / AC
Poliravimo mašina Bosch GPO 14 CE Professional. Patogus poliravimo įrankis, garantuojantis puikią poliruoto paviršiaus kokybę.
•Ergonomiškos formos rankena su minkštos gumos danga užtikrina gerą įrankio valdymą.
•Kompaktiška įrankio konstrukcija ir mažas svoris (tik 2,5 kg) užtikrina patogų darbą.
•Galingas 1.400 W variklis su švelnaus starto sistema leidžia lengvai poliruoti didelius paviršiaus plotus.
•6 pakopų greičio reguliatorius leidžia optimaliai parinkti įvairių medžiagų poliravimo greitį.
•Plastiku dengtas reduktoriaus korpusas su patobulinta izoliacija, suteikia papildomą suėmimo padėtį, laikant už reduktoriaus korpuso.
•Specialios konstrukcijos oro kanalai užtikrina optimalų variklio aušinimą ir įrankio ilgaamžiškumą.
•D formos rankena yra patogi. Jos pagalba įrankis yra lengvai valdomas.
•Automatiniai angliniai šepetėliai saugo variklį nuo pažeidimų.
Elektroninė sūkių valdymo sistema. Suklio fiksacija. Cilindrinio šepečio Ø: 100 mm. Šlifavimo žiedo Ø : 150 mm. Poliravimo kempinės Ø : 160 mm. Diskinių šepečių Ø: 175 mm.
Komplekte: D formos rankena.

"Mėlyniesiems" Bosch įrankiams suteikiama 1-rių metų gamintojo garantija, užregistruokite įrankį www.bosch-pt.com/warranty per 4 savaites nuo įrankio įsigijimo ir Jūs nemokamai gausite 3-jų metų garantiją!

Čia rasite visus Bosch įrankius ir jų priedus. Pagrindinės Bosch įrankių grupės yra šios:

  • Mėlynoji Bosch linija (Bosch Professional) – tai profesionalams skirti įrankiai, atitinkantys aukščiausius galios, tikslumo ir patvarumo reikalavimus. Daugelis šių įrankių tiekiami pažangios transportavimo sistemos "L-BOXX" lagaminuose.
  • Žalioji Bosch linija – įvairiems buities, hobio ir sodo darbams skirti įrankiai. Šie įrankiai išsiskiria puikiu aukštos kokybės, naujausių technologijų, patogaus dizaino ir geros kainos deriniu.
  • Bosch matavimo prietaisai – profesionalams ir meistrams mėgėjams skirti įrankiai, padedantys išlyginti paviršius, išmatuoti atstumus, kampus ir nuolydžius, surasti įvairius po apdaila paslėptus objektus. 
  • Bosch priedai – siūloma virš 8000 gaminių (grąžtai betonui, metalui, medienai ir kitoms medžiagoms; kaltai; frezos; pjovimo diskai; sukimo antgaliai; šlifavimo medžiagos ir pan.). Visi Bosch priedai yra itin aukštos kokybės.

Įmonės istorija trumpai:

Robert Bosch GmbH kompanija buvo įkurta 1886 m. Štutgarte, Vokietijoje.

Ją įkūrė Robert Bosch, žinomas kaip inžinierius inovatorius, daugelio technologinių atradimų autorius bei aktyvus visuomenės veikėjas, filantropas. Robertas savo gamyklose pirmasis pradėjo taikyti 8 valandų pamainos principą. Jis įkūrė įmonės finansuojamą ligoninę ir dar daug kuo prisidėjo prie kasdienio gyvenimo kokybės gerinimo.

Dabar jo sukurta korporacija yra žinoma kaip didžiausia pasaulyje automobilių komponentų gamintoja. Būtų išties labai sudėtinga rasti bent vieną automobilį pasaulyje, kuriame nebūtų nei vienos Bosch dalies. Automobilių komponentų grupė sudaro apie 60 proc. visos korporacijos apyvartos. Tačiau įmonė yra žinoma ir kaip pramoninių įrenginių, buities prietaisų ir elektrinių įrankių gamintoja.

Bosch kompanija turi užregistravusi daugiau kaip 4000 patentų. Šis skaičius puikiai iliustruoja įmonės aistrą inovacijoms. Ypatingas dėmesys pastaruoju metu yra skiriamas akumuliatoriniams įrenginiams ir akumuliatorių technologijoms.