Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos
Gera kaina

Šakų smulkintuvas Bosch AXT RAPID 2000

Prekės kodas23051

223,00 € Su PVM

Patikėkite visus rūpesčius dėl įrankio garantinio registravimo mums! Daugiau informacijos rasite čia!

Papildomai galite užsakyti šias prekes ar paslaugas pigiau:
5,00 €8,00 €
Vnt
Mes užregistruosime Jūsų įsigytą Bosch įrankį papildomai 3-čių metų garantijai!
Mes užregistruosime Jūsų įsigytą Bosch įrankį papildomai 3-čių metų garantijai!
2,88 €3,20 €
Vnt
Apsauginiai akiniai Honeywell SVP200 Anti-Fog, skaidrūs
Apsauginiai akiniai Honeywell SVP200 Anti-Fog, skaidrūs
Vnt.:
  • >3 vnt. sandėlyje.

 Galite užsisakyti ir telefonu (8 5) 208 0800 (darbo dienomis 8-18 val.)
 Užsakymus nuo 50 EUR į "Omniva" ir "DPD" paštomatus pristatome NEMOKAMAI!
 Nenaudotas su nesugadinta pakuote prekes galite grąžinti per 60 dienų

Gamintojas Bosch
Svoris 11.5 kg
Bendras svoris su pakuote 13,600 kg
Profesionalus / Mėgėjiškas Mėgėjiškas
Variklio tipas Elektrinis
Naudojamoji galia 2000 W
Maks. šakos skersmuo 35 mm
Krepšio tipas Medžiaginis
Smulkinimo sistema Diskas su smulkinimo peiliais
Šakų smulkintuvo tipas Greitaeigis
Skirtas šakoms Smulkioms
Naudojimui reikalingas ilgiklis, kurio komplektacijoje nėra Taip
Įtampa / dažnis 210 - 240 V / 50 - 60 Hz / AC

Smulkintuvas BOSCH AXT RAPID 2000. Praktiškas grūstuvas padeda įstumti mažas šakeles. Pjovimo peiliai iš specialiai užgrūdinto plieno. Apverčiami dvigubi peilių ašmenys, kuriuos galima naudoti iš abiejų pusių. Lengvai susmulkinamos iki 3,5cm skersmens šakos. Greitaeigis Bosch-Powerdrive™ 2000W variklis su ypač dideliu (12Nm) sukimo momentu. Patentuota užpildymo anga leidžia vienu metu smulkinti daug šakų ir palengvina jų įtraukimą į prietaisą. Lengvai nuimama užpildymo anga. Didelis jungiklis, turintis apsaugos nuo vaikų sistemą. Vieta surinkimo krepšiui užkabinti. Važiuoklė, kuri leidžia važiuoti netgi laiptais, garantuoja mobilumą ir prietaiso stabilumą darbo metu. Labai patogus dėl ypač mažo 11,5kg svorio. Apsauga nuo perkrovų saugo variklį ir reduktorių. Dingus el. srovei, suveikia apsauga nuo netikėto pakartotinio įsijungimo. Įtampa - 230V. Pjovimo greitis - 3650aps/min. Našumas - 80kg/h. Triukšmo lygis - 103dBA. Pjovimo sistema - peiliai. Juridiniams asmenims taikoma 12 mėnesių garantija, fiziniams asmenims - 24 mėnesių garantija.

Čia rasite visus Bosch įrankius ir jų priedus. Pagrindinės Bosch įrankių grupės yra šios:

  • Mėlynoji Bosch linija (Bosch Professional) – tai profesionalams skirti įrankiai, atitinkantys aukščiausius galios, tikslumo ir patvarumo reikalavimus. Daugelis šių įrankių tiekiami pažangios transportavimo sistemos "L-BOXX" lagaminuose.
  • Žalioji Bosch linija – įvairiems buities, hobio ir sodo darbams skirti įrankiai. Šie įrankiai išsiskiria puikiu aukštos kokybės, naujausių technologijų, patogaus dizaino ir geros kainos deriniu.
  • Bosch matavimo prietaisai – profesionalams ir meistrams mėgėjams skirti įrankiai, padedantys išlyginti paviršius, išmatuoti atstumus, kampus ir nuolydžius, surasti įvairius po apdaila paslėptus objektus. 
  • Bosch priedai – siūloma virš 8000 gaminių (grąžtai betonui, metalui, medienai ir kitoms medžiagoms; kaltai; frezos; pjovimo diskai; sukimo antgaliai; šlifavimo medžiagos ir pan.). Visi Bosch priedai yra itin aukštos kokybės.

Įmonės istorija trumpai:

Robert Bosch GmbH kompanija buvo įkurta 1886 m. Štutgarte, Vokietijoje.

Ją įkūrė Robert Bosch, žinomas kaip inžinierius inovatorius, daugelio technologinių atradimų autorius bei aktyvus visuomenės veikėjas, filantropas. Robertas savo gamyklose pirmasis pradėjo taikyti 8 valandų pamainos principą. Jis įkūrė įmonės finansuojamą ligoninę ir dar daug kuo prisidėjo prie kasdienio gyvenimo kokybės gerinimo.

Dabar jo sukurta korporacija yra žinoma kaip didžiausia pasaulyje automobilių komponentų gamintoja. Būtų išties labai sudėtinga rasti bent vieną automobilį pasaulyje, kuriame nebūtų nei vienos Bosch dalies. Automobilių komponentų grupė sudaro apie 60 proc. visos korporacijos apyvartos. Tačiau įmonė yra žinoma ir kaip pramoninių įrenginių, buities prietaisų ir elektrinių įrankių gamintoja.

Bosch kompanija turi užregistravusi daugiau kaip 4000 patentų. Šis skaičius puikiai iliustruoja įmonės aistrą inovacijoms. Ypatingas dėmesys pastaruoju metu yra skiriamas akumuliatoriniams įrenginiams ir akumuliatorių technologijoms.