Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Šlif. juosta juostiniam šlifuokliui; Best for Wood; 75x533 mm; K60; 3vnt.

Prekės kodas50147

7,40 € Su PVM
Vnt.:
  • 1 vnt. sandėlyje.

 Galite užsisakyti ir telefonu (8 5) 208 0800 (darbo dienomis 8-18 val.)
 Užsakymus nuo 50 EUR į paštomatus pristatome NEMOKAMAI!
 Nenaudotas prekes su nesugadinta pakuote galite grąžinti per 60 dienų

Gamintojas Bosch
Svoris 0.09 kg
Bendras svoris su pakuote 0,1 kg
Plotis 75 mm
Ilgis 533 mm
Grūdėtumas (kuo mažesnis skaičius, tuo grubesnis). 60 grūdelių colyje
Grūdelio medžiaga Aluminimio oksidas
Darbinio paviršiaus danga Atvira danga (50 proc. paviršiaus)
Pagrindo medžiaga Audinys
Pagrindo medžiaga (detalus grupavimas) X audinys
Kiekis pakuotėje 3 vnt.
Tinka šlifuoti Medieną
Tinka įrankiui AEG HBS 1000 E, Black & Decker KA88, Bosch GBS 75 AE, Bosch PSB 75 A, Bosch PSB 75 AE, DeWalt DWP352VS, Hitachi SB8V2, Metabo BAE 75, Ryobi EBS800V
"red:Wood" šlifavimo juostų rinkinys Bosch 75x533, K60, 3 vnt. Plotis- 75 mm. Ilgis - 533 mm. Grublėtumas - 60. Tinka daugeliui šlifuoklių.

Čia rasite visus Bosch įrankius ir jų priedus. Pagrindinės Bosch įrankių grupės yra šios:

  • Mėlynoji Bosch linija (Bosch Professional) – tai profesionalams skirti įrankiai, atitinkantys aukščiausius galios, tikslumo ir patvarumo reikalavimus. Daugelis šių įrankių tiekiami pažangios transportavimo sistemos "L-BOXX" lagaminuose.
  • Žalioji Bosch linija – įvairiems buities, hobio ir sodo darbams skirti įrankiai. Šie įrankiai išsiskiria puikiu aukštos kokybės, naujausių technologijų, patogaus dizaino ir geros kainos deriniu.
  • Bosch matavimo prietaisai – profesionalams ir meistrams mėgėjams skirti įrankiai, padedantys išlyginti paviršius, išmatuoti atstumus, kampus ir nuolydžius, surasti įvairius po apdaila paslėptus objektus. 
  • Bosch priedai – siūloma virš 8000 gaminių (grąžtai betonui, metalui, medienai ir kitoms medžiagoms; kaltai; frezos; pjovimo diskai; sukimo antgaliai; šlifavimo medžiagos ir pan.). Visi Bosch priedai yra itin aukštos kokybės.

Įmonės istorija trumpai:

Robert Bosch GmbH kompanija buvo įkurta 1886 m. Štutgarte, Vokietijoje.

Ją įkūrė Robert Bosch, žinomas kaip inžinierius inovatorius, daugelio technologinių atradimų autorius bei aktyvus visuomenės veikėjas, filantropas. Robertas savo gamyklose pirmasis pradėjo taikyti 8 valandų pamainos principą. Jis įkūrė įmonės finansuojamą ligoninę ir dar daug kuo prisidėjo prie kasdienio gyvenimo kokybės gerinimo.

Dabar jo sukurta korporacija yra žinoma kaip didžiausia pasaulyje automobilių komponentų gamintoja. Būtų išties labai sudėtinga rasti bent vieną automobilį pasaulyje, kuriame nebūtų nei vienos Bosch dalies. Automobilių komponentų grupė sudaro apie 60 proc. visos korporacijos apyvartos. Tačiau įmonė yra žinoma ir kaip pramoninių įrenginių, buities prietaisų ir elektrinių įrankių gamintoja.

Bosch kompanija turi užregistravusi daugiau kaip 4000 patentų. Šis skaičius puikiai iliustruoja įmonės aistrą inovacijoms. Ypatingas dėmesys pastaruoju metu yra skiriamas akumuliatoriniams įrenginiams ir akumuliatorių technologijoms.