Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Šlifuoklis betonui Bosch GBR 15 CAG

Prekės kodas73447

512,22 € Su PVM
Vnt.:

"Mėlyniesiems" Bosch įrankiams suteikiama 1-erių metų gamintojo garantija. Užregistruokite įrankį www.bosch-pt.com/warranty per 4 savaites nuo įrankio įsigijimo ir Jūs nemokamai gausite 3-jų metų garantiją!

 Galite užsisakyti ir telefonu (8 5) 208 0800 (darbo dienomis 8-18 val.)
 Užsakymus nuo 50 EUR į "Omniva" paštomatus pristatome NEMOKAMAI!
 Nenaudotas su nesugadinta pakuote prekes galite grąžinti per 60 dienų

Gamintojas Bosch
Svoris 2.6 kg
Bendras svoris su pakuote 6,63 kg
Profesionalus / Mėgėjiškas Profesionalus
Variklio tipas Elektrinis
Naudojamoji galia 1500 W
Sūkių skaičius tuščiąja eiga 9300 min-1
Maksimalus sūkių skaičius 9300 /min
Tinka šlifuoti Betoną
Švelnus startas Taip
Komplekte - frezavimo žvaigždutės +
Ar yra komplekte lagaminas L-Boxx 238
Įtampa / dažnis 210 - 240 V / 50 - 60 Hz / AC
Ekscentrinis šlifuoklis Bosch GBR 15 CAG naudojamas darbams statybose, specialiai pritaikytas betono valymui, taip pat nepamainomas įrankis dažytojams ir lakuotojams. Patentuota apsaugos nuo dulkių sistema, užtikrinanti ilgesnį tarnavimo laiką. Puikios valdymo savybės leidžia pasiekti nepriekaištingą šlifavimo rezultatą. Ergonomiškos formos dėka prietaisą patogu laikyti dirbant. Serviso indikatorius prieš 8 valandas informuoja apie artėjantį anglinių šepetėlių keitimą. Apsauga nuo savaiminio įsijungimo užtikrina saugumą tada, kai dingsta ir vėl atsiranda elektros tinklo srovė. Optimizuota elektroninio valdymo sistema parenka tinkamus sūkius kiekvienu naudojimo atveju. To nereikia daryti rankiniu būdu.

Čia rasite visus Bosch įrankius ir jų priedus. Pagrindinės Bosch įrankių grupės yra šios:

  • Mėlynoji Bosch linija (Bosch Professional) – tai profesionalams skirti įrankiai, atitinkantys aukščiausius galios, tikslumo ir patvarumo reikalavimus. Daugelis šių įrankių tiekiami pažangios transportavimo sistemos "L-BOXX" lagaminuose.
  • Žalioji Bosch linija – įvairiems buities, hobio ir sodo darbams skirti įrankiai. Šie įrankiai išsiskiria puikiu aukštos kokybės, naujausių technologijų, patogaus dizaino ir geros kainos deriniu.
  • Bosch matavimo prietaisai – profesionalams ir meistrams mėgėjams skirti įrankiai, padedantys išlyginti paviršius, išmatuoti atstumus, kampus ir nuolydžius, surasti įvairius po apdaila paslėptus objektus. 
  • Bosch priedai – siūloma virš 8000 gaminių (grąžtai betonui, metalui, medienai ir kitoms medžiagoms; kaltai; frezos; pjovimo diskai; sukimo antgaliai; šlifavimo medžiagos ir pan.). Visi Bosch priedai yra itin aukštos kokybės.

Įmonės istorija trumpai:

Robert Bosch GmbH kompanija buvo įkurta 1886 m. Štutgarte, Vokietijoje.

Ją įkūrė Robert Bosch, žinomas kaip inžinierius inovatorius, daugelio technologinių atradimų autorius bei aktyvus visuomenės veikėjas, filantropas. Robertas savo gamyklose pirmasis pradėjo taikyti 8 valandų pamainos principą. Jis įkūrė įmonės finansuojamą ligoninę ir dar daug kuo prisidėjo prie kasdienio gyvenimo kokybės gerinimo.

Dabar jo sukurta korporacija yra žinoma kaip didžiausia pasaulyje automobilių komponentų gamintoja. Būtų išties labai sudėtinga rasti bent vieną automobilį pasaulyje, kuriame nebūtų nei vienos Bosch dalies. Automobilių komponentų grupė sudaro apie 60 proc. visos korporacijos apyvartos. Tačiau įmonė yra žinoma ir kaip pramoninių įrenginių, buities prietaisų ir elektrinių įrankių gamintoja.

Bosch kompanija turi užregistravusi daugiau kaip 4000 patentų. Šis skaičius puikiai iliustruoja įmonės aistrą inovacijoms. Ypatingas dėmesys pastaruoju metu yra skiriamas akumuliatoriniams įrenginiams ir akumuliatorių technologijoms.