Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Kampinis gręžtuvas Bosch GWB 12V-10 Solo; 12 V (be akumuliatoriaus ir pakrovėjo)

Prekės kodas105430

135,00 € Su PVM

Pratęskite Bosch įrankio garantiją iki 3 metų! Daugiau informacijos rasite čia!

Papildomai galite užsakyti šias prekes ar paslaugas pigiau:
32,30 €34,00 €
Vnt
Pakrovėjas Bosch GAL 18V-40; 14,4-18 V
Pakrovėjas Bosch GAL 18V-40; 14,4-18 V
37,99 €39,99 €
Vnt
Akumuliatorius Bosch GBA; 12 V; 2,0 Ah; Li-Ion
Akumuliatorius Bosch GBA; 12 V; 2,0 Ah; Li-Ion
Vnt.:

 Patogus ir greitas užsakymas internetu bet kuriuo metu.
 Specialistų konsultacijos ir užsakymai telefonu +370 5 208 0800 (darbo dienomis 8-17 val.)
 NEMOKAMAS pristatymas užsakymams nuo 99 EUR.
 60 dienų grąžinimo garantija (nepanaudotoms prekėms su nesugadinta pakuote).
 Pirkimas išsimokėtinai nuo 50 EUR.
 Lizingas be pabrangimo prekėms nuo 100 EUR iki 6 mėn. laikotarpiui.
 Įrankiai.lt – Išsirink patogiai, gauk greitai!

 

Gamintojas Bosch
Svoris 0.9 kg
Bendras svoris su pakuote 3.25 kg
Profesionalus / Mėgėjiškas Profesionalus
Variklio tipas Akumuliatorinis
Ar komplekte yra akumuliatorius Ne
Akumuliatoriaus įtampa 12 V
Sūkių skaičius tuščiąja eiga 0-1300 min-1
Maksimalus sūkių skaičius 1300 /min
Maks. grąžto Ø medienai gręžti 6 mm
Pavarų skaičius 1 pavara
Integruotas LED apšvietimas Taip
Ar yra komplekte lagaminas Taip
Įtampa / dažnis 12 V / DC

„GWB 12V-10 Professional“ akumuliatorinis kampinis gręžtuvas yra kompaktiškas sprendimas sunkiai pasiekiamoms vietoms Bosch 12 V kategorijoje. Itin universalus, jo 5 padėčių pakreipiama galvutė gali būti reguliuojama pritaikant kiekvienai konkrečiai darbo vietai. Be to, šio gręžtuvo-suktuvo aptaki, paminkštinta rankena ir pailgintas paleidiklis užtikrina maksimalų komfortą ir valdymą. Apsukų diapazonas nuo 0 iki 1 300 aps./min. užtikrina greitą darbo eigą. Šis įrankis yra skirtas gręžimo darbams su mediena, kai didžiausias skersmuo 10 mm, o sukamų varžtų skersmuo iki 6 mm. Įrankis suderinamas su visais Bosch Professional 12 V akumuliatoriais ir įkrovikliais („Professional 12V System“).
„GWB 12V-10 Professional“ taip pat įdiegta automatinio fiksavimo funkcija, įkrovos lygio indikatorius, elektroninė akumuliatoriaus apsauga, ličio jonų baterija ir dvi LED lemputės.

Čia rasite visus Bosch įrankius ir jų priedus. Pagrindinės Bosch įrankių grupės yra šios:

  • Mėlynoji Bosch linija (Bosch Professional) – tai profesionalams skirti įrankiai, atitinkantys aukščiausius galios, tikslumo ir patvarumo reikalavimus. Daugelis šių įrankių tiekiami pažangios transportavimo sistemos "L-BOXX" lagaminuose.
  • Žalioji Bosch linija – įvairiems buities, hobio ir sodo darbams skirti įrankiai. Šie įrankiai išsiskiria puikiu aukštos kokybės, naujausių technologijų, patogaus dizaino ir geros kainos deriniu.
  • Bosch matavimo prietaisai – profesionalams ir meistrams mėgėjams skirti įrankiai, padedantys išlyginti paviršius, išmatuoti atstumus, kampus ir nuolydžius, surasti įvairius po apdaila paslėptus objektus. 
  • Bosch priedai – siūloma virš 8000 gaminių (grąžtai betonui, metalui, medienai ir kitoms medžiagoms; kaltai; frezos; pjovimo diskai; sukimo antgaliai; šlifavimo medžiagos ir pan.). Visi Bosch priedai yra itin aukštos kokybės.

Įmonės istorija trumpai:

Robert Bosch GmbH kompanija buvo įkurta 1886 m. Štutgarte, Vokietijoje.

Ją įkūrė Robert Bosch, žinomas kaip inžinierius inovatorius, daugelio technologinių atradimų autorius bei aktyvus visuomenės veikėjas, filantropas. Robertas savo gamyklose pirmasis pradėjo taikyti 8 valandų pamainos principą. Jis įkūrė įmonės finansuojamą ligoninę ir dar daug kuo prisidėjo prie kasdienio gyvenimo kokybės gerinimo.

Dabar jo sukurta korporacija yra žinoma kaip didžiausia pasaulyje automobilių komponentų gamintoja. Būtų išties labai sudėtinga rasti bent vieną automobilį pasaulyje, kuriame nebūtų nei vienos Bosch dalies. Automobilių komponentų grupė sudaro apie 60 proc. visos korporacijos apyvartos. Tačiau įmonė yra žinoma ir kaip pramoninių įrenginių, buities prietaisų ir elektrinių įrankių gamintoja.

Bosch kompanija turi užregistravusi daugiau kaip 4000 patentų. Šis skaičius puikiai iliustruoja įmonės aistrą inovacijoms. Ypatingas dėmesys pastaruoju metu yra skiriamas akumuliatoriniams įrenginiams ir akumuliatorių technologijoms.