Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Suktuvas-gręžtuvas Bosch GSR 18-2-Li Plus; 18 V; 2x2,0 Ah akum.


Galingas ir kompaktiškas suktuvas-gręžtuvas GSR 18-2-Li Plus. Greitai įkraunamas, su apsauga nuo perkaitimo ir perkrovos, skirtas profesionaliam darbui kiekvieną dieną!
Papildomai gali užsakyti šias prekes ar paslaugas pigiau:
80,10 €89,00 €
Vnt
Akumuliatorius Bosch 18 V; 5,0 Ah; Li-lon
Akumuliatorius Bosch 18 V; 5,0 Ah; Li-lon

Prekės kodas 88435
Gamintojas Bosch
Svoris 1.5 kg
Bendras svoris su pakuote 5,124 kg
Profesionalus / Mėgėjiškas Profesionalus
Pakuotės matmenys 440x350x140 mm
Variklio tipas Akumuliatorinis
Akumuliatoriaus tipas Li-Ion (Ličio jonų akumuliatorius)
Akumuliatoriaus įtampa 18 V
Akumuliatoriaus talpa 2,0 Ah
Baterijų kiekis, jų talpa 2x2,0 Ah
Baterijos pilno įkrovimo trukmė 60 min
Sūkių skaičius tuščiąja eiga 0-500/0-1900 min-1
Maksimalus sūkių skaičius 1900 /min
Maksimalus sukimo momentas 63 Nm
Sukimo momento pakopų skaičius 21
Griebtuvo skersmuo 1,5-13 mm
Maks. grąžto Ø medienai gręžti 38 mm
Maks. grąžto Ø plienui gręžti 13 mm
Pavarų skaičius 2 pavaros
Standartinio varžto Ø 8 mm
Reversas +
ECP (elektroninė elementų apsauga) +
Ar yra komplekte lagaminas Taip, L-Boxx
Komplekte - pakrovėjas Taip
Svarbi pastaba Akumuliatorius tikrąją talpą pasiekia po 3-4 įkrovimų
Integruotas LED apšvietimas Taip
Apsauga nuo perkrovos Taip
Pakrovimo lygio indikatorius Taip

Kompaktiškas ir galingas 18V suktuvas Bosch GSR 18-2-Li skirtas profesionaliam darbui kiekvieną dieną. Didelė sukimo galia - 63 Nm, tokia galia leis be didelių pastangų gręžti skyles medienoje net iki 38 mm ir pliene iki 13 mm. Dvi pavaros bei reversas. Reguliuojamos sukimo apsukos mygtuko paspaudimu nuo 0 iki 1900 apsisukimų per minutę! Griebtuvo skersmuo 13 mm. Nepertraukiamą darbą užtikrins komplekte esantys du 2,0Ah akumuliatoriai, kuriuos įkroviklis įkraus vos per 65 minutes, o paminkštinta, ergonomiška rankena, leis ilgiau dirbti nenuvarginant rankos. Įrankyje integruotas baltas "LED" apšvietimas šviečiantis tiksliai į gręžimo arba sukimo vietą. Taip pat šis įrankis turi elektroninę celių apsaugą nuo perkaitimo ir gilaus išsikrovimo, bei elektroninę variklio apsaugą nuo perkrovos ar blokavimo, dėl ko įrankį galėsite naudoti be baimės jį perkrauti.

Komplektą sudaro: Suktuvas gręžtuvas GSR 18-2-Li Plus, 2x2,0Ah 18V akumuliatoriai, įkroviklis, primontuojamas kabliukas įrankio kabinimui prie diržo, primontuojamas antgaliukų laikiklis ir "L-Boxx" lagaminas.

Čia rasite visus Bosch įrankius ir jų priedus. Pagrindinės Bosch įrankių grupės yra šios:

  • Mėlynoji Bosch linija (Bosch Professional) – tai profesionalams skirti įrankiai, atitinkantys aukščiausius galios, tikslumo ir patvarumo reikalavimus. Daugelis šių įrankių tiekiami pažangios transportavimo sistemos "L-BOXX" lagaminuose.
  • Žalioji Bosch linija – įvairiems buities, hobio ir sodo darbams skirti įrankiai. Šie įrankiai išsiskiria puikiu aukštos kokybės, naujausių technologijų, patogaus dizaino ir geros kainos deriniu.
  • Bosch matavimo prietaisai – profesionalams ir meistrams mėgėjams skirti įrankiai, padedantys išlyginti paviršius, išmatuoti atstumus, kampus ir nuolydžius, surasti įvairius po apdaila paslėptus objektus. 
  • Bosch priedai – siūloma virš 8000 gaminių (grąžtai betonui, metalui, medienai ir kitoms medžiagoms; kaltai; frezos; pjovimo diskai; sukimo antgaliai; šlifavimo medžiagos ir pan.). Visi Bosch priedai yra itin aukštos kokybės.

Įmonės istorija trumpai:

Robert Bosch GmbH kompanija buvo įkurta 1886 m. Štutgarte, Vokietijoje.

Ją įkūrė Robert Bosch, žinomas kaip inžinierius inovatorius, daugelio technologinių atradimų autorius bei aktyvus visuomenės veikėjas, filantropas. Robertas savo gamyklose pirmasis pradėjo taikyti 8 valandų pamainos principą. Jis įkūrė įmonės finansuojamą ligoninę ir dar daug kuo prisidėjo prie kasdienio gyvenimo kokybės gerinimo.

Dabar jo sukurta korporacija yra žinoma kaip didžiausia pasaulyje automobilių komponentų gamintoja. Būtų išties labai sudėtinga rasti bent vieną automobilį pasaulyje, kuriame nebūtų nei vienos Bosch dalies. Automobilių komponentų grupė sudaro apie 60 proc. visos korporacijos apyvartos. Tačiau įmonė yra žinoma ir kaip pramoninių įrenginių, buities prietaisų ir elektrinių įrankių gamintoja.

Bosch kompanija turi užregistravusi daugiau kaip 4000 patentų. Šis skaičius puikiai iliustruoja įmonės aistrą inovacijoms. Ypatingas dėmesys pastaruoju metu yra skiriamas akumuliatoriniams įrenginiams ir akumuliatorių technologijoms.