Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Dažų purkštuvas Bosch PFS 2000

Prekės kodas212388

89,00 € Su PVM
Vnt.:
  • >3 vnt. sandėlyje.

 Galite užsisakyti ir telefonu (8 5) 208 0800 (darbo dienomis 8-18 val.)
 Užsakymus nuo 50 EUR į "Omniva" paštomatus pristatome NEMOKAMAI!
 Nenaudotas su nesugadinta pakuote prekes galite grąžinti per 60 dienų

Gamintojas Bosch
Svoris 2 kg
Bendras svoris su pakuote 3 kg
Pakuotės matmenys 250x360x248 mm
Profesionalus / Mėgėjiškas Mėgėjiškas
Variklio tipas Elektrinis
Naudojamoji galia 440 W
Dažymo sparta 1,5 m²/min
Purškimo našumas 0-200 ml/min
Talpa 0,8 l
Projekto apimtis Iki 100 m2
Purškimo sistema XVLP / HVLP (Didelio srauto, žemo slėgio dažymas)
Purškimo sistemos aprašymas Medžiaga tiekiama kartu su žemo slėgio (iki 0,07 bar) ir dideliu kiekiu oro, todėl suformuojami truputį didesni lašeliai ir susidaro mažesnis rūko kiekis. Medžiaga visiškai suskaidoma į lašelius ties purkštuko išėjimo anga.
Puršktuvo technologija Turbina
Žarnos ilgis 1,25 m
Purškimo įranga skirta Mėgėjams
Integruotas dažų kiekio reguliatorius Taip
Galima purkšti šias medžiagas Glazūros, gruntai, medienos dėmės, tirpikliu, vandeniu praskiesti lakai, skaidrūs lakai, alyvos, emulsijos ir lateksiniai dažai.
Komplekte - bakelis 0,8 l
Įtampa / dažnis 210 - 240 V / 50 - 60 Hz / AC

 

Turbina - tai yra taip vadinamas didelio srauto žemo slėgio (HVLP) purškimas. Turbinos generuotas oro srautas tiekimo žarna nukreipiamas į prie purkštuvo pritvirtintą dažų talpą, kur sukelia slėgį. Šis slėgis tiekia medžiagą į purkštuką ir čia į smulkias daleles suskaido likusį orą.

Čia rasite visus Bosch įrankius ir jų priedus. Pagrindinės Bosch įrankių grupės yra šios:

  • Mėlynoji Bosch linija (Bosch Professional) – tai profesionalams skirti įrankiai, atitinkantys aukščiausius galios, tikslumo ir patvarumo reikalavimus. Daugelis šių įrankių tiekiami pažangios transportavimo sistemos "L-BOXX" lagaminuose.
  • Žalioji Bosch linija – įvairiems buities, hobio ir sodo darbams skirti įrankiai. Šie įrankiai išsiskiria puikiu aukštos kokybės, naujausių technologijų, patogaus dizaino ir geros kainos deriniu.
  • Bosch matavimo prietaisai – profesionalams ir meistrams mėgėjams skirti įrankiai, padedantys išlyginti paviršius, išmatuoti atstumus, kampus ir nuolydžius, surasti įvairius po apdaila paslėptus objektus. 
  • Bosch priedai – siūloma virš 8000 gaminių (grąžtai betonui, metalui, medienai ir kitoms medžiagoms; kaltai; frezos; pjovimo diskai; sukimo antgaliai; šlifavimo medžiagos ir pan.). Visi Bosch priedai yra itin aukštos kokybės.

Įmonės istorija trumpai:

Robert Bosch GmbH kompanija buvo įkurta 1886 m. Štutgarte, Vokietijoje.

Ją įkūrė Robert Bosch, žinomas kaip inžinierius inovatorius, daugelio technologinių atradimų autorius bei aktyvus visuomenės veikėjas, filantropas. Robertas savo gamyklose pirmasis pradėjo taikyti 8 valandų pamainos principą. Jis įkūrė įmonės finansuojamą ligoninę ir dar daug kuo prisidėjo prie kasdienio gyvenimo kokybės gerinimo.

Dabar jo sukurta korporacija yra žinoma kaip didžiausia pasaulyje automobilių komponentų gamintoja. Būtų išties labai sudėtinga rasti bent vieną automobilį pasaulyje, kuriame nebūtų nei vienos Bosch dalies. Automobilių komponentų grupė sudaro apie 60 proc. visos korporacijos apyvartos. Tačiau įmonė yra žinoma ir kaip pramoninių įrenginių, buities prietaisų ir elektrinių įrankių gamintoja.

Bosch kompanija turi užregistravusi daugiau kaip 4000 patentų. Šis skaičius puikiai iliustruoja įmonės aistrą inovacijoms. Ypatingas dėmesys pastaruoju metu yra skiriamas akumuliatoriniams įrenginiams ir akumuliatorių technologijoms.