Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Dažų purkštuvas Bosch PFS 5000 E

Prekės kodas74482

177,00 € Su PVM
Vnt.:
  • 2 vnt. sandėlyje.

 Galite užsisakyti ir telefonu (8 5) 208 0800 (darbo dienomis 8-18 val.)
 Užsakymus nuo 50 EUR į "Omniva" paštomatus pristatome NEMOKAMAI!
 Nenaudotas su nesugadinta pakuote prekes galite grąžinti per 60 dienų

Gamintojas Bosch
Svoris 4.8 kg
Bendras svoris su pakuote 6,800 kg
Pakuotės matmenys 280x520x420 mm
Profesionalus / Mėgėjiškas Mėgėjiškas
Variklio tipas Elektrinis
Naudojamoji galia 1200 W
Dažymo sparta 3 m²/min
Purškimo našumas 0,5 l/min
Talpa 1 l
Projekto apimtis Iki 100 m2
Purškimo sistema XVLP / HVLP (Didelio srauto, žemo slėgio dažymas)
Purškimo sistemos aprašymas Medžiaga tiekiama kartu su žemo slėgio (iki 0,07 bar) ir dideliu kiekiu oro, todėl suformuojami truputį didesni lašeliai ir susidaro mažesnis rūko kiekis. Medžiaga visiškai suskaidoma į lašelius ties purkštuko išėjimo anga.
Puršktuvo technologija Turbina
Žarnos ilgis 4 m
Purškimo įranga skirta Mėgėjams
Bosch SDS sistemos dėka galima greitai išvalyti įrankį Taip
Tolygus dažų paskirstymas +
Tinka dažyti metalą Taip
Tinka dažyti sienas, lubas Taip
Tinka dažyti medieną Taip
Galima purkšti šias medžiagas Glazūros, gruntai, medienos dėmės, tirpikliu, vandeniu praskiesti lakai, skaidrūs lakai, alyvos, emulsijos ir lateksiniai dažai.
Oro kiekio reguliatorius Taip
Komplekte - bakelis 2x1000 ml
Įtampa / dažnis 210 - 240 V / 50 - 60 Hz / AC
Dažų purškimo sistema PFS 5000 E dėl pažangios „ALLPaint“ technologijos leidžia purkšti visų tipų dažus, jų neskiedžiant. Namų meistrai tuo pačiu dažų pistoletu gali purkšti vandeningas medienos lazūras, skystuosius lakus arba tirštus sienų dažus. Dažų purškimo sistemos dažų inde telpa iki vieno litro dažų, o dėl SDS sistemos galima greitai papildyti ir valyti. Dažų indo „ConstantFeed“ funkcija užtikrina, kad purškimo sistemoje visada būtų pakankamas kiekis dažų, net ir kai dirbama iškėlus prietaisą virš galvos ar nuleidus jį žemyn prie grindų. Pagrindinės gaminio savybės ALLPaint technologija: lengvai išpurškiami visų rūšių dažai, jų neskiedžiant Praktiška SDS sistema leidžia greitai papildyti dažų atsargas ir lengvai išvalyti prietaisą „ConstantFeed“ dažų indas garantuoja tolygų dažų tiekimą net ir dirbant iškėlus prietaisą virš galvos ar nuleidus jį žemyn, prie grindų Kiti gaminio privalumai Didžiausias lankstumas ir didelė darbo zona – dėl 4 m oro žarnos ir integruotų ratukų Tolygiai reguliuojamas oro srautas leidžia valdyti purškimo procesą Kojinis jungiklis prietaisui įjungti ir išjungti Žarnos ir laido suvyniojimo funkcija sandėliuojant.

 

Turbina - tai yra taip vadinamas didelio srauto žemo slėgio (HVLP) purškimas. Turbinos generuotas oro srautas tiekimo žarna nukreipiamas į prie purkštuvo pritvirtintą dažų talpą, kur sukelia slėgį. Šis slėgis tiekia medžiagą į purkštuką ir čia į smulkias daleles suskaido likusį orą.

Čia rasite visus Bosch įrankius ir jų priedus. Pagrindinės Bosch įrankių grupės yra šios:

  • Mėlynoji Bosch linija (Bosch Professional) – tai profesionalams skirti įrankiai, atitinkantys aukščiausius galios, tikslumo ir patvarumo reikalavimus. Daugelis šių įrankių tiekiami pažangios transportavimo sistemos "L-BOXX" lagaminuose.
  • Žalioji Bosch linija – įvairiems buities, hobio ir sodo darbams skirti įrankiai. Šie įrankiai išsiskiria puikiu aukštos kokybės, naujausių technologijų, patogaus dizaino ir geros kainos deriniu.
  • Bosch matavimo prietaisai – profesionalams ir meistrams mėgėjams skirti įrankiai, padedantys išlyginti paviršius, išmatuoti atstumus, kampus ir nuolydžius, surasti įvairius po apdaila paslėptus objektus. 
  • Bosch priedai – siūloma virš 8000 gaminių (grąžtai betonui, metalui, medienai ir kitoms medžiagoms; kaltai; frezos; pjovimo diskai; sukimo antgaliai; šlifavimo medžiagos ir pan.). Visi Bosch priedai yra itin aukštos kokybės.

Įmonės istorija trumpai:

Robert Bosch GmbH kompanija buvo įkurta 1886 m. Štutgarte, Vokietijoje.

Ją įkūrė Robert Bosch, žinomas kaip inžinierius inovatorius, daugelio technologinių atradimų autorius bei aktyvus visuomenės veikėjas, filantropas. Robertas savo gamyklose pirmasis pradėjo taikyti 8 valandų pamainos principą. Jis įkūrė įmonės finansuojamą ligoninę ir dar daug kuo prisidėjo prie kasdienio gyvenimo kokybės gerinimo.

Dabar jo sukurta korporacija yra žinoma kaip didžiausia pasaulyje automobilių komponentų gamintoja. Būtų išties labai sudėtinga rasti bent vieną automobilį pasaulyje, kuriame nebūtų nei vienos Bosch dalies. Automobilių komponentų grupė sudaro apie 60 proc. visos korporacijos apyvartos. Tačiau įmonė yra žinoma ir kaip pramoninių įrenginių, buities prietaisų ir elektrinių įrankių gamintoja.

Bosch kompanija turi užregistravusi daugiau kaip 4000 patentų. Šis skaičius puikiai iliustruoja įmonės aistrą inovacijoms. Ypatingas dėmesys pastaruoju metu yra skiriamas akumuliatoriniams įrenginiams ir akumuliatorių technologijoms.