Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Lazerinio nivelyro teleskopinis stovas Kapro

Prekės kodas105346

62,26 € Su PVM
Vnt.:

 Patogus ir greitas užsakymas internetu bet kuriuo metu.
 Specialistų konsultacijos ir užsakymai telefonu +370 5 208 0800 (darbo dienomis 8-17 val.)
 NEMOKAMAS pristatymas užsakymams nuo 99 EUR.
 60 dienų grąžinimo garantija (nepanaudotoms prekėms su nesugadinta pakuote).
 Pirkimas išsimokėtinai nuo 50 EUR.
 Lizingas be pabrangimo prekėms nuo 100 EUR iki 6 mėn. laikotarpiui.
 Įrankiai.lt – Išsirink patogiai, gauk greitai!

 

Gamintojas Kapro
Svoris 1.3 kg
Bendras svoris su pakuote 2.12 kg
Maks. matavimo atstumas 3,2 m
Maks. darbinis aukštis 3200 mm

Kapro 886-58 lazerinio nivelyro teleskopinis stovas – geriausias sprendimas jūsų niveliavimo ir matavimo poreikiams. Šis universalus įrankis sujungia teleskopinį stovą, tvirtą lengvą trikojo stovą ir reguliuojamą lazerinį laikiklį, todėl tai yra visapusiška ir patogi pakuotė.

Kapro 886-58 - teleskopinis stovas su fiksuojamomis dalimis, leidžiančius reguliuoti jo aukštį iki norimo lygio. Šis teleskopinis stovas, kurio didžiausias aukštis yra 3,2 m (10,5 pėdos), tinka įvairiems darbams – nuo ​​statybų aikštelių iki namų projektų.

Tvirtas, bet lengvas teleskopinio trikojo stovas užtikrina stabilią ir saugią platformą jūsų niveliavimo užduotims atlikti. Įrengtas paviršiaus lygis, leidžiantis užtikrinti tikslų nustatymą ir tikslius matavimus bet kokioje vietovėje.

Reguliuojamas lazerinis laikiklis su 1/4″ UNC sriegiu leidžia saugiai pritvirtinti lazerinį nivelyrą prie teleskopinio stovo, užtikrinant patikimus rezultatus.

Kapro yra globali kompanija, kuri siūlo inovatyvius, išskirtinio dizaino ir puikios kokybės gulsčiukus, lazerinius nivelyrus ir kitus elektrinius bei rankinius matavimo prietaisus jau daugiau kaip 30 metų. Mes siūlome platų Kapro prietaisų asortimentą, kuris padės Jums atlikti daugumą matavimo darbų.