Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Atstumų matuoklis Milwaukee LM 60

Prekės kodas66150


Gamintojas Milwaukee
Svoris 0.12 kg
Bendras svoris su pakuote 0,28 kg
Profesionalus / Mėgėjiškas Profesionalus
Baterijų kiekis, jų talpa 2xAA
Maks. matavimo atstumas 60 m
Tikslumas ±1,5 mm/m
Įsimenamas verčių skaičius x10
Ar yra komplekte lagaminas Prekė kartoninėje pakuotėje
Pratęsta garantija Priregistruoti įrankį 36 mėn. garantijai gauti galite http://extension.milwaukeetool.fr
Automatinis išsijungimas Taip

Lazerinis matuoklis Milwaukee LM 60. Galimybė matuoti metrinėje ir colinėje matavimo sistemose. Gumuotas, atsparus vandens purslams, dulkėms ir lengvai valomas korpusas. Didelis šviečiantis 3 juostų ekranas. Automatinis išsijungimas kai įrankis nenaudojamas.

Milwaukee įrankiams suteikiama 1-rių metų gamintojo garantija, užregistruokite įrankį www.milwaukeetool.eu per 4 savaites nuo įrankio įsigijimo ir Jūs nemokamai gausite 3-jų metų garantiją!

„Milwaukee“ – profesionalių elektrinių bei akumuliatorinių įrankių, jų priedų ir rankinių įrankių gamintojas.

Nuo pat įmonės įkūrimo 1924 m., „Milwaukee“ profesionalms siūlo inovatyvius, tvirtus ir išskirtinai efektyvius įrankius, juos nuolat tobulina ir pritaiko specifiniams vartotojų poreikiams. „Milwaukee“ yra įsitvirtinęs ličio jonų technologijos akumuliatorių bei akumuliatorinių įrankių gamybos srityje. Jų siūlomos M12™, M18™ ir M28™ sistemos yra plačiai žinomos vartotojų tarpe. „Milwaukee“ taip pat savo klientams siūlo laiką tausojančius priedus bei inovatyvius rankinius įrankius. Pagrindinis „Milwaukee“ tikslas yra savo vartotojams užtikrinti pastovų modernių sprendimų srautą, pritaikytą įvairioms pramonės šakoms ir užtikrinantį aukštą darbo našumą bei neprilygstamą tvirtumą.

Siekiant vartotojams užtikrinti aukščiausią kokybę, „Milwaukee“ ypatingą dėmesį skiria betarpiškam bendradarbiavimui su įvairių sričių profesionalais. Gamintojas nuolat analizuoja besikeičiančius darbo vietoms keliamus reikalavimus ir ieško pačių geriausių sprendimų, kurie leistų vartotojams dirbti greičiau ir išmaniau. „Milwaukee“ iš savo patirties žino, kad profesionaliems vartotojams labai svarbios smulkmenos, todėl joms skiriamas ypatingas dėmesys. Toks išskirtinis dėmesys vartotojui ne tik leidžia išspręsti didelius iššūkius realioje darbo vietoje, bet ir užtikrina nuolatinį visų produktų linijų atnaujinimą.