Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Peilis STRYI Profi; 35 mm; medžio raižymui

Prekės kodas250062

28,00 € Su PVM
Vnt.:
  • 2 vnt. sandėlyje. Kaune paruošiame per 1 darbo valandą.

 Galite užsisakyti ir telefonu (8 5) 208 0800 (darbo dienomis 8-20 val.)
 Užsakymus nuo 50 EUR į Omniva paštomatus pristatome NEMOKAMAI!
 Nenaudotas prekes su nesugadinta pakuote galite grąžinti per 60 dienų.
 Pirkimas išsimokėtinai.

 

Gamintojas Stryi
Bendras svoris su pakuote 0.06 kg
Ašmenų kietumas 58-62 HRC
Rankenos medžiaga Ąžuolas
Koto ilgis 95 mm
Storis 2 mm
Bendras ilgis 115 mm
Nuožulnos kampas 90°
Darbinis ilgis 18 mm
Pjūvio storis 35 mm
Ašmenys-grūdintas anglinis plienas Taip

STRYI įrankius rankomis gamina kvalifikuoti meistrai Ukrainoje. Kiekvienas įrankis yra kruopščiai sukurtas siekiant užtikrinti tikslumą ir kokybę. Vieta: Stryi miestas, Ukraina, todėl tai yra prekės ženklo STRYI pavadinimas.

STRYI įrankiai yra pagaminti iš aukštos kokybės plieno, kuris yra specialiai apdorotas, kad būtų užtikrintas patvarumas ir ilgaamžiškumas. Dėl to ašmenys tampa aštrūs ir atsparūs nusidėvėjimui.

Taip pat STRYITOOLS garsėja dideliais išlenktais grioveliais, skirtais raižyti gilius daiktus, tokius kaip kuksai, šaukštai, dubenys, lėkštės ir pan. Australų drožėjai juos vadina gulbės kaklo įdubimu, nes jis išlenktas kaip gulbės kaklas. Šis dizainas su aukštos kokybės kampu leidžia greitais žingsniais išraižyti gilius elementus.

Prekės ženklas STRYI yra populiarus dėl savo unikalios didelių apkrovų kaltų linijos, skirtos didelėms skulptūroms rankomis gaminti. Šią liniją vaizduoja skirtingi įpjovų ir V formos įrankių nubraukimai ir pločiai. Jie sukurti naudoti su plaktuku. Galite pasirinkti įrankius savo pomėgiui arba sukomplektuotus rinkinius įvairiems drožybos ir medžio apdirbimo tikslams. Rinkiniai dedami į gražias dovanų dėžutes arba suvyniojamus dėklus.