Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Ekscentrinis šlifuoklis Festool ETSC 125 Li 3,1-Plus; 18 V; 2x3,1 Ah akum.

Prekės kodas208690

623,00 € Su PVM
Papildomai galite užsakyti šias prekes ar paslaugas pigiau:
16,20 €18,00 €
Vnt
Ausinės triukšmui mažinti Honeywell VeriShield VS110; 27 dB; 1 vnt.
Ausinės triukšmui mažinti Honeywell VeriShield VS110; 27 dB; 1 vnt.
2,88 €3,20 €
Vnt
Apsauginiai akiniai Honeywell SVP200 Anti-Fog, skaidrūs
Apsauginiai akiniai Honeywell SVP200 Anti-Fog, skaidrūs
Vnt.:

Jei pageidausite, mes užregistruosime įrankį Festool sistemoje ir suteiksime šias galimybes:
- Jei jūsų Festool įrankis pavogtas, o vagystė užregistruota policijoje, už 100 EUR parduosime jums tokį patį naują įrankį.
- Jei įrankis netiko, pilnos komplektacijos Festool įrankį galite grąžinti per 15 dienų, net jei su juo yra šiek tiek dirbta.
- Įrankiui suteikiama 36 mėnesių garantija.

 Galite užsisakyti ir telefonu (8 5) 208 0800 (darbo dienomis 8-18 val.)
 Užsakymus nuo 50 EUR į paštomatus pristatome NEMOKAMAI!
 Nenaudotas prekes su nesugadinta pakuote galite grąžinti per 60 dienų

Gamintojas Festool
Svoris 1.4 kg
Bendras svoris su pakuote 4,92 kg
Profesionalus / Mėgėjiškas Profesionalus
Variklio tipas Akumuliatorinis
Akumuliatoriaus tipas Li-Ion (Ličio jonų akumuliatorius)
Ar komplekte yra akumuliatorius Taip
Akumuliatoriaus įtampa 18 V
Akumuliatoriaus talpa 3,1 Ah
Baterijų kiekis, jų talpa 2x3,1 Ah
Energiją taupantis variklis be šepetėlių Taip
Sūkių skaičius tuščiąja eiga 10000 min-1
Maksimalus sūkių skaičius 10000 /min
Reguliuojamas sukimosi greitis darbui su skirtingomis medžiagomis Taip
Judesių skaičius tuščiąja eiga 6000-10000 min-1
Šlifavimo disko skersmuo 125 mm
Šlifavimo pado vibracijos amplitudė 2,0 mm
Galima prijungti dulkių siurblį Taip
Siurbimo antgalio skersmuo 27 mm
Komplekte yra Maišelis dulkėms rinkti, StickFix šlifavimo padas Ø 125 mm (minkštas-HT)
Ar yra komplekte lagaminas Taip, SYS 2 T-LOC
Komplekte - pakrovėjas Taip
Įtampa / dažnis 18 V / DC
Svarbi pastaba Akumuliatorius tikrąją talpą pasiekia po 3-4 įkrovimų
Mobilus ir nevarginantis: be kabelio ir žarnos, tobula ergonomika, mažas aukštis, sveria tik 1,4 kg. Stiprus: galinga 18 V Ergo baterija kartu su neturinčiu šepetėlių EC-TEC varikliu užtikrina tokią galią, kokią galima gauti iš elektros tinklo. Nepertraukiamas darbas: su 3,1 Ah talpos akumuliatoriais, kurie veikia ilgiau nei kraunasi. Neribota veikimo trukmė: norint užtikrinti nuolatinio elektrinio maitinimo režimą, akumuliatorių galima pakeisti "plug it" elektros tinklo adapteriu (yra rinkinyje, galima įsigyti ir kaip reikmenį). Be dulkių ir nekenkiant sveikatai: su Longlife dulkių surinkimo maišu iš ypač ilgaamžiško poliesterio pluošto arba kartu su "Festool" mobiliuoju dulkių siurbliu. Mažiau papildomo darbo: apsauga PROTECTOR – saugiam langų paviršių, rėmų šlifavimui
Šlifavimas be kabelio ten, kur elektros maitinimo tinklo nėra arba kur jam nutiesti reikėtų per didelių pastangų (pavyzdžiui, lauke, ant pastolių). Mobilus darbas, kai elektros maitinimo kabelis ir siurbimo žarna stipriai trukdytų dirbti (pavyzdžiui, vertikalūs paviršiai, šlifavimas virš galvos, briaunų lyginimas). Idealiai tinka apdirbant vertikalias plokštumas arba plokštumas, esančias virš galvos. Mažų ir siaurų paviršių šlifavimas viena ranka. Dažų ir lako nušlifavimas nuo langų rėmų, durų rėmų ir stogo karnizo. Su "plug it" elektros tinklo adapteriu veikia kaip šlifavimo mašina su neribota veikimo trukme nuolatinio elektrinio maitinimo režime – idealiai tinka eksploatuoti patalpose kartu su "Festool" mobiliuoju dulkių siurbliu

Visus parduodamus Festool įrankius registruojame "SERVICE all-inclusive" garantijai, su kuria galios išskirtinės įrankio aptarnavimo sąlygos:

  • Vagystės atveju, tris pirmuosius metus po prietaiso įsigijimo, naują Festool įrankį įsigysite už 100 €.
  • Gedimo atveju, Jūsų prietaisas bus suremontuotas per dvi darbo dienas nuo įrankio priėmimo Festool klientų aptarnavimo tarnyboje. Įrankis bus paimtas iš Jūsų namų ir grąžintas NEMOKAMAI.
  • Festool garantuoja, kad originalias atsargines detales galėsite įsigyti dar mažiausiai 10 metus po prietaiso gamybos nutraukimo, jas galėsite užsisakyti tiesiai iš mūsų.
  • Festool įsigykite be jokios rizikos – teikiama net 15 dienų pinigų grąžinimo garantija.
  • Norėdami sužinoti daugiau apie Festool įrankių praktinį panaudojimą, skambinkite mums tel.: 8 5 208 0800 – pasistengsime atsakyti į visus su įrankiu susijusius klausimus.

Festool istorija prasidėjo nuo 1925-ųjų, kai Gottlieb Stoll įsteigė įmonę Vokietijoje, kurios pagrindinis darbo principas – kurti kuo geriau praktikai pritaikytus gaminius ir sisteminius sprendimus, palengvinančius kasdienį įrankių naudotojų darbą.

Šis reikalavimas tapo tarsi kelrodžiu, tobulinant technologijas ir padėjo Festool bendrovei tapti rinkos lydere bei naujovių, aukštos kompetencijos ir geros partnerystės sinonimu.

Vis dėlto šiandien rinka yra kitokia, todėl ir Festool stengiasi specializuotis, atsižvelgdama į konkrečius klientų poreikius – nuolat ieško naujų technologijų ir kasmet pateikia rinkai naujų produktų.

Festool įrankių asortimentą sudaro: akumuliatoriniai suktuvai, elektriniai pjūklai, elektrinės frezos, medienos apdirbimo staklės, elektriniai šlifuokliai ir poliruokliai, elektriniai obliai, dulkių siurbliai ir kiti elektrinių įrankių priedai.

Festool įrankiams suteikiama 3 metų garantija. Įrankiai remontui yra priimami visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Vilniuje Festool įrankius priimsime ir mes – mažmeninėje parduotuvėje „Įrankiai.lt“ Laisvės pr. 125, Vilnius. Taip pat šioje parduotuvėje rasite ir pilną Festool įrankių stendą.