Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Ekscentrinis šlifuoklis Festool RO 125 FEQ-Plus

Prekės kodas60091


Gamintojas Festool
Svoris 1.9 kg
Bendras svoris su pakuote 2.9 kg
Profesionalus / Mėgėjiškas Profesionalus
Variklio tipas Elektrinis
Naudojamoji galia 500 W
Sūkių skaičius tuščiąja eiga 300-600 min-1
Maksimalus sūkių skaičius 600 /min
Reguliuojamas sukimosi greitis darbui su skirtingomis medžiagomis Taip
Šlifavimo disko skersmuo 125 mm
Šlifavimo pado vibracijos amplitudė 3,6 mm
Siurbimo antgalio skersmuo 27 mm
Šlifavimo padas FastFix Ø125 mm (HT)
Ar yra komplekte lagaminas Taip, Systainer
Įtampa / dažnis 210 - 240 V / 50 - 60 Hz / AC
Privalumai ir nauda: Trys prietaisai viename: skirtas grubiam šlifavimui, glotniam šlifavimui ir poliravimui. Dėl to investicijų kaštai yra mažesni, taupomas darbo laikas; ROTEX kombinuotas judesys našiam darbui; Ekscentrinio judesio rezultatas - aukštos kokybės, be apdirbimo pėdsakų paviršiai; FastFix šlifavimo pado keitimas, be jokio įrankio; Ergonomiškai optimalios rankenų padėtys; „Festool“ PROTECTOR leidžia šlifuoti arti briaunų; Mažas ir lengvas - dirbdami nepavargsite.
Pagrindinės pritaikymo sritys: Senų dažų ir lakų sluoksnių nušveitimas; Medienos ruošinių apdirbimas; Renovavimo darbai, pvz., laiptų pakopų šlifavimas; Pirminis ir grubus glaisto šlifavimas; Neholografinis poliravimas; Vertikalių plokštumų apdirbimas; Nušlifuojamos pažeistos automobilio kėbulo vietos. Tiekimo komplektacija :
• šlifavimo padas FastFix Ø 125 mm (minkštas-HT)
• StickFix šlifavimo diskas
• Festool apsauga

Visus parduodamus Festool įrankius registruojame "SERVICE all-inclusive" garantijai, su kuria galios išskirtinės įrankio aptarnavimo sąlygos:

  • Vagystės atveju, tris pirmuosius metus po prietaiso įsigijimo, naują Festool įrankį įsigysite už 150 €.
  • Gedimo atveju, Jūsų prietaisas bus suremontuotas per dvi darbo dienas nuo įrankio priėmimo Festool klientų aptarnavimo tarnyboje. Įrankis bus paimtas iš Jūsų namų ir grąžintas NEMOKAMAI.
  • Festool garantuoja, kad originalias atsargines detales galėsite įsigyti dar mažiausiai 10 metus po prietaiso gamybos nutraukimo, jas galėsite užsisakyti tiesiai iš mūsų.
  • Festool įsigykite be jokios rizikos – teikiama net 14 dienų pinigų grąžinimo garantija.
  • Norėdami sužinoti daugiau apie Festool įrankių praktinį panaudojimą, skambinkite mums tel.: 8 5 208 0800 – pasistengsime atsakyti į visus su įrankiu susijusius klausimus.

Festool istorija prasidėjo nuo 1925-ųjų, kai Gottlieb Stoll įsteigė įmonę Vokietijoje, kurios pagrindinis darbo principas – kurti kuo geriau praktikai pritaikytus gaminius ir sisteminius sprendimus, palengvinančius kasdienį įrankių naudotojų darbą.

Šis reikalavimas tapo tarsi kelrodžiu, tobulinant technologijas ir padėjo Festool bendrovei tapti rinkos lydere bei naujovių, aukštos kompetencijos ir geros partnerystės sinonimu.

Vis dėlto šiandien rinka yra kitokia, todėl ir Festool stengiasi specializuotis, atsižvelgdama į konkrečius klientų poreikius – nuolat ieško naujų technologijų ir kasmet pateikia rinkai naujų produktų.

Festool įrankių asortimentą sudaro: akumuliatoriniai suktuvai, elektriniai pjūklai, elektrinės frezos, medienos apdirbimo staklės, elektriniai šlifuokliai ir poliruokliai, elektriniai obliai, dulkių siurbliai ir kiti elektrinių įrankių priedai.

Festool įrankiams suteikiama 3 metų garantija. Įrankiai remontui yra priimami visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose.