Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Elektrinis gręžtuvas DeWalt DW236 + grąžtų metalui rinkinys DeWalt DT5940 Cobalt

179,00 € Su PVM

Pristatome per 1 darbo dieną. Rodyti visus galimus prekės pristatymo būdus

DW236I-QS
Vnt.:
Prekės kodas 204112
Gamintojas DeWalt
Prekės gamintojo kodas DW236I-QS
Brūkšninis kodas 5035048196267
Svoris 1,6 kg
Svoris brutto 2,83 kg
Maks. sukimo momentas 35,8 Nm
Griebtuvo skersmuo 1,5-13 mm
Reguliuojamas sukimosi greitis darbui su skirtingomis medžiagomis +
Lagamino komplekte nėra, prekė kartoninėje pakuotėje +
Naudojamoji galia 701 W
Maks. grąžto Ø medienai gręžti 30 mm
Maksimalus sūkių skaičius 850 /min
Maks. grąžto Ø plienui gręžti 13 mm

Amerikietiški profesionalūs ir industriniai įrankiai. DeWALT istorija prasidėjo nuo 1923 metų, kai Raymond‘as DeWalt‘as išrado radialines pjovimo stakles. Nuo to ir prasidėjo DeWalt istorija. Ilgą laiką DeWalt buvo žinomas tik kaip radialinių pjovimo staklių bei medžio apdirbimo mašinų gamintojas. Nuo 1960 metų DeWALT prekinis ženklas priklauso Black&Decker - vienam didžiausių pasaulyje elektrinių įrankių gamintojų.

Nuo 1992 metų ši kompanija sutvarkė savo prekės ženklų politiką taip, kad visi profesionalūs bei industriniai įrankiai yra su DeWalt ženklu, o buitiniam vartotojui skirti įrankiai – su Black&Decker.

1994 metais Black&Decker įsigijo Vokietijos medienos apdirbimo įrankių gamintoją ELU. Tad visos geriausios ELU technologijos perkeltos į DeWALT įrankius, o ELU prekinio ženklo neliko. Nuo to laiko DeWalt tapo dar populiaresnis tarp įmonių, dirbančių didelės apimties ir intensyvumo darbus.

Šiuo metu DeWalt gamina ir parduoda daugiau nei du šimtus skirtingų elektrinių rankinių įrankių bei apie aštuonis šimtus priedų. Prireikus grąžto betonui, kalto, gręžimo karūnos, rinkinių, sukimo antgalių ar kitų elektrinių įrankių priedų, atvykite į mažmeninę ĮRANKIAI.LT parduotuvę, naršykite mūsų el.parduotuvėje, o jei neradote reikiamo priedo, skambinkite mums.

DeWalt įrankiams suteikiama vienerių metų garantija. Autorizuoti servisai yra Vilniuje bei Kaune.

Kiti geri pasiūlymai