Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Pakopinis grąžtas Milwaukee 48899320; 4-20 mm

Prekės kodas221074

64,00 € Su PVM
Vnt.:

 Patogus ir greitas užsakymas internetu bet kuriuo metu.
 Specialistų konsultacijos ir užsakymai telefonu +370 5 208 0800 (darbo dienomis 8-17 val.)
 NEMOKAMAS pristatymas užsakymams nuo 99 EUR.
 60 dienų grąžinimo garantija (nepanaudotoms prekėms su nesugadinta pakuote).
 Pirkimas išsimokėtinai nuo 50 EUR.
 Lizingas be pabrangimo prekėms nuo 100 EUR iki 6 mėn. laikotarpiui.
 Įrankiai.lt – Išsirink patogiai, gauk greitai!

 

Gamintojas Milwaukee
Bendras svoris su pakuote 0.15 kg
Skersmuo 4 mm, 6 mm, 8 mm, 10 mm, 12 mm, 14 mm, 16 mm, 18 mm, 20 mm
Pakopų skaičius 9
Bendras ilgis 65 mm
Kotelio skersmuo 8 mm
Grąžto / kalto kotelio tipas Tiesus kotelis
Kiekis pakuotėje 1 vnt.
Tinka gręžti Metalą, Plastiką, Spalvotuosius metalus (aliuminį, varį, šviną, žalvarį ir kt.)
 • Pakopiniai grąžtai idealiai tinka gręžti šias medžiagas: - Juodųjų ir spalvotųjų metalų lakštams, profiliams ir vamzdžiams. - Variui, žalvariui ir aliuminiui. - Nerūdijančiajam plienui. - Plastikui. - Didžiausias medžiagos storis 4 mm. - Kad įrankis tarnautų ilgai, rekomenduojame naudoti aušinimo skystį.
 • Amatai: - Elektra: plokščių ir spintelių gręžimas montuojant kabelius. - Santechnikos darbai / ŠVOK: skylės priėjimui prie vamzdynų ir montavimui. - Metalo darbai / gamyba: įvairių dydžių skylės ir jų didinimas. - Automobilių tvarkymo darbai: skylės laidų montavimui (mobiliesiems telefonams, antenoms, elektros laidų permontavimas). - Priežiūros ir remonto darbai: įvairios paskirties ir dydžio skylėms bei skylių didinimui.
 • Pakopinių grąžtų privalumai lyginant su įprastais grąžtais: - Vienu grąžtu galima išgręžti įvairaus dydžio skyles — atlikite daugiau, o nešiokitės mažiau! - Geriausias pasirinkimas norint paplatinti esamas skyles. - Patvaresni už sraigtinius grąžtus, stora šerdis nelūžta. - Tikslesni ir mažiau slidinėja, galiukas iškart pradeda gręžti vos priglaudus. - Švarios skylės be atplaišų, reikia mažiau platinti. - Gręžiamas plastikas neskyla ir netrupa.
 • Milwaukee® privalumai
 • Pirminis gręžimas, gręžimas, valymas — viskas vienu metu
 • Greitai įsirėšiantį galiuką lengviau centruoti — grąžtas mažiau slidinėja ir leidžia greičiau išgręžti, medžiagoje nereikia įmušti duobutės ar padaryti pirminės skylės.
 • Specialios formos galiukas ir pakopos leidžia išvengti grąžto užsikirtimo — mažesnė rizika, kad grąžtas užstrigs naudojant greitus belaidžius įrankius, taip pat apsaugo gręžiamą medžiagą nuo deformacijų.
 • Optimaliai išgaląsti 2 grioveliai leidžia gręžti 2 kartus greičiau ir lygiau.
 • Pagaminti iš pagal užsakymą suprojektuoto plieno su juoda oksido danga tarnauja 4 kartus ilgiau.
 • Puikiai tinka naudoti su greitais belaidžiais grąžtais.
 • Lazeriu išgraviruoti dydžio ženklai puikiai matytis ilgą laiką.
 • Kiekviena pakopa specialiai pagaląsta, kad gręžtų ir automatiškai valytų.
 • Kotas su 3 plokštumomis įsistato tvirtai ir griebtuve neslidinėja bei užtikrina geriausią sukimo momento perdavimą.

„Milwaukee“ – profesionalių elektrinių bei akumuliatorinių įrankių, jų priedų ir rankinių įrankių gamintojas.

Nuo pat įmonės įkūrimo 1924 m., „Milwaukee“ profesionalms siūlo inovatyvius, tvirtus ir išskirtinai efektyvius įrankius, juos nuolat tobulina ir pritaiko specifiniams vartotojų poreikiams. „Milwaukee“ yra įsitvirtinęs ličio jonų technologijos akumuliatorių bei akumuliatorinių įrankių gamybos srityje. Jų siūlomos M12™, M18™ ir M28™ sistemos yra plačiai žinomos vartotojų tarpe. „Milwaukee“ taip pat savo klientams siūlo laiką tausojančius priedus bei inovatyvius rankinius įrankius. Pagrindinis „Milwaukee“ tikslas yra savo vartotojams užtikrinti pastovų modernių sprendimų srautą, pritaikytą įvairioms pramonės šakoms ir užtikrinantį aukštą darbo našumą bei neprilygstamą tvirtumą.

Siekiant vartotojams užtikrinti aukščiausią kokybę, „Milwaukee“ ypatingą dėmesį skiria betarpiškam bendradarbiavimui su įvairių sričių profesionalais. Gamintojas nuolat analizuoja besikeičiančius darbo vietoms keliamus reikalavimus ir ieško pačių geriausių sprendimų, kurie leistų vartotojams dirbti greičiau ir išmaniau. „Milwaukee“ iš savo patirties žino, kad profesionaliems vartotojams labai svarbios smulkmenos, todėl joms skiriamas ypatingas dėmesys. Toks išskirtinis dėmesys vartotojui ne tik leidžia išspręsti didelius iššūkius realioje darbo vietoje, bet ir užtikrina nuolatinį visų produktų linijų atnaujinimą.