Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Įrankių rinkinys Makita DK1476 (JR102DZ+DF330DZ +TD090DZ+HS300DZ+JV100DZ+ CL100DZ); 10,8 V;3x1,3 Ah akum.

Prekės kodas65811


Pratęskite Makita įrankio garantiją iki 3 metų! Daugiau informacijos rasite čia!

Gamintojas Makita
Bendras svoris su pakuote 11,8 kg
Variklio tipas Akumuliatorinis
Akumuliatoriaus tipas Li-Ion (Ličio jonų akumuliatorius)
Akumuliatoriaus įtampa 10,8 V
Akumuliatoriaus talpa 1,3 Ah
Baterijų kiekis, jų talpa 3x1,3 Ah
Profesionalus / Mėgėjiškas Profesionalus
Suktuvas-gręžtuvas Makita DF330DZ
Smūginis suktuvas Makita TD090DZ
Smūginio suktuvo sūkių skaičius tuščiąja eiga 0-2400 min-1
Tiesinis pjūklas Makita JR102DZ
Tiesinio pjūklo judesių skaičius tuščiąja eiga 0-3300 min-1
Tiesinio pjūklo pjūklelio eiga 13 mm
Tiesinio pjūklo maks. ruošinio storis (medis/plienas/aliuminis) 50/-/-
Siaurapjūklis Makita JV100DZ
Pjūklelio eiga 18 mm
Siaurapjūklio maks. ruošinio storis (medis/plienas/aliuminis) 65/2/- mm
Smūginis suktuvas-gręžtuvas Makita TD090DZ
Impulsinis smūginis režimas Taip
Kiti įrankiai komplekte Dulkių siurblys Makita CL100DZ, Prožektorius Makita ML101
Diskinio pjūklo pjovimo gylis 45/90° kampu 16,5/25,5 mm
Diskinio pjūklo maks. disko skersmuo 85 mm
Diskinio pjūklo sūkių skaičius tuščiąja eiga 1400 min-1
Sūkių skaičius tuščiąja eiga 0-350/0-1300 min-1
Komplekte - pjūklelis +
Komplekte - pakrovėjas Makita DC10WA
Ar yra komplekte lagaminas Taip, Minkštas krepšys
Integruotas LED apšvietimas Taip
Svarbi pastaba Akumuliatorius tikrąją talpą pasiekia po 3-4 įkrovimų

Puikiai namų meistrui sukomplektuotas 10,8 V Makita įrankių rinkinys. Rinkinyje galima rasti visus reikiamus smulkiems remonto darbams skirtus įrankius: gręžtuvą, diskinis pjūklą, tiesinis pjūklas, siaurapjūklis, smūginis suktuvas, akumuliatorinis dulkių siurblys, prožektorius. Galėsite surinkti arba išardyti baldus, pjauti plokštę, perpjauti lentą, ar net smūginiu suktuvu įsukti ilgus varžtus. Darbo vietos patogumui – prožektorius, taip pat dulkių siurblys drožlėms ir dulkėms susiurbti. 3 akumuliatoriai komplekte – į pagalbą galėsite pasikviesti ir pagalbininkų dirbti su skirtingais įrankiais. Arba dirbti nepertraukiamai – pakankamas akumuliatorių kiekis leis visada turėti pakrautą akumuliatorių po ranka.
Visus įrankius patogiai ir tvarkingai susidėsite – komplekte yra medžiaginis paminkštintos medžiagos krepšys. Dirbkite patogiai su Makita įrankiais!

Įrankių rinkinys Makita DK1476. Rinkinį sudaro:

Gręžtuvas DF330DZ.
Patogus jungiklis, darbinis šviesos diodas. Li-ion akumuliatoriai tarnauja ilgiau nei Ni-Cd arba Ni-MH akumuliatoriai (430% ilgesnis darbo laikas). 3 griebtuvai skirti naudoti su turimais priedais. Ergonomiška gumuota rankena. Puikiai tinka naudoti mažose erdvese.

Diskinis pjūklas HS300DZ.
Naujo dizaino ergonomiška gumuota rankena. Nuimamas dulkių antgalis. Dulkių nupūtimo funkcija.
Pjovimo gylis: 0° 25,5 mm; 45° 16,5 mm.
Sūkių skaičius 1400 min-1.
Pjovimo diskas 85 mm.

Tiesinis pjūklas JR102DZ.
Puikiai tinka naudoti mažose erdvese. Du greičio reguliavimo jungikliai. Pjūklelio fiksatoriumi užfiksuojami tiek rankinio, tiek ir įprasto siaurapjūklio pjūkleliai. Ergonomiška gumuota rankena. Darbinis šviesos diodas.

Siaurapjūklis MAKITA JV100DZ.
Lengvas, patogus, pakankamai galingas ir patikimas siaurapjūklis. Reguliavimo svirtelė - 3 švytuoklinio judesio padetys ir tiesus pjovimas. Pjovimo kampas - nuo 0 iki 45 laipsnių i kairę ir i dešinę. Žarną (įsigyjama atskirai) galima prijungti prie dulkių siurblio.
Pjovimo gylis medienoje: 65 mm; pliene: 2 mm.
Pjūklo eiga 18 mm.
Judesių skaičius 0-2400 min-1.
Svoris 1,7 kg.
Komplekte: Pjūklelis (Nr. B-10), šešiakampis raktas.

Smūginis suktuvas TD090DZ.
Patogus jungiklis. Kompaktiškas šešiakampis griebtuvas. Maksimalus sukimo momentas, pasiekiamas prie maksimalių apsukų. Darbinis šviesos diodas. Ergonomiška gumuota rankena. Puikiai tinka naudoti mažose erdvese. Li-ion akumuliatoriai tarnauja ilgiau nei Ni-Cd arba Ni-MH akumuliatoriai (430% ilgesnis darbo laikas).
Smūgių dažnis 3000 min-1.
Sūkių skaičius 2400 min-1.

Akumuliatorinis dulkių siurblys CL100DZ.
Didelė siurbimo jėga, 1200 litrų per minutę. Dulkių maišo talpa 600 ml. Lengvas - 800 g. Komplekte: antgalis tarpams, plokštumų antgalis, vamzdis, filtras.

Rinkinio komplektacija: CL100DZ, DF330DZ, HS300DZ, JR102DZ, JV100DZ, TD090DZ, BML101, 3 akumuliatoriai, pakrovėjas.

 

Makita - tai profesionalams skirtų aukštos ir vidutinės klasės elektrinių ir benzininių įrankių gamintojas, rinkoje veikiantis nuo 1915 metų. Savo asortimentą, kurį nuolat tobulina ir atnaujina, Makita šiuo metu yra išplėtusi iki 2000 skirtingų įrankių, neskaitant jiems skirtų priedų.

Makitos būstinė įsikūrusi Japonijoje. Šio gamintojo gamyklų yra ir kitose pasaulio šalyse: JAV, Kinijoje, Vokietijoje, Didžiojoje Britanijoje, Rumunijoje, Brazilijoje. 

Maktec - tai antrasis Makita prekės ženklas, sukurtas 2002 metais. Šis prekės ženklas buvo sukurtas specialiai tik Azijos rinkai. Kaip ir Makita, Maktec įrankiai yra skirti buitiniam ir profesionaliam naudojimui. Maktec įrankiai prilygsta Makita prekių kokybei, tačiau pasižymi žemesne kaina. Taip yra todėl, kad Maktec yra populiariausi Makita įrankių modeliai, kurių gamyba buvo nutraukta. 

Makitos abėcėlė - naudinga informacija klientams.

Ką reiškia skirtingų modelių pavadinimuose esančios raidės: 

J = Makpac
T = Akumuliatoriai 5,0Ah Li-Ion
M = Akumuliatoriai 4,0Ah Li-Ion
F = Akumuliatoriai 3,0Ah Li-Ion
A = Akumuliatoriai 2,0Ah Li-Ion
Y = Akumuliatoriai 1,5Ah Li-Ion
H = Akumuliatoriai 1,3Ah Li-Ion
E = 2 Akumuliatoriai
3 = 3 Akumuliatoriai
Z = be akumuliatorių ir kroviklio!
R = Kroviklis DC18RA,DC18RC; krovimas 15/22 min (1,3Ah/3,0Ah)
S = Kroviklis DC18SD, krovimas 30/60 min (1,3Ah/3,0Ah)
V = DX02 dulkių surinkimo sistema

 

Rekomenduojame:

Didelę reikšmę įrankių naudojimui turi vibracija. Jau nuo XX amžiaus vidurio pastebėta, kad daug ir dažnai naudojant perforatorių, kyla kraujo apytakos problemų rankose ir pirštuose. Makita didelį dėmesį skiria vibracijas slopinančios įrankių konstrucijos kūrimui - tam skirta AVT technologija. Akumuliatorinių įrankių srityje Makita išplėtojo baterijos įkrovimo sistemą, paremtą ličio jonų baterijomis. Šios baterijos ypatingos tuo, kad tarp akumuliatoriaus ir kroviklio palaikomas skaitmeninis ryšys, užtikrinantis optimalų įkrovimą. Patobulintos konstrukcijos kroviklio dėka, kuris sugeba nustatyti pradinę akumuliatoriaus būklę ir parinkti tinkamiausią krovimo režimą, akivaizdžiai padidėjo baterijos ilgaamžiškumas. Svarbu ir tai, kad naujos technologijos Makita baterijos įkraunamos vos per 22 minutes. Tai leidžia dirbti nedarant pertraukų, nes viena baterija spėja pasikrauti kol nusėda įrankyje įstatyta baterija.  
 
Makita – pirmoji pasaulyje 1969 m. pagamino akumuliatorinį gręžtuvą, o 1978 metais - pirmąjį gręžtuvą su NiCd baterijomis. 1981 metais pagamino pirmąjį pneumatinį vinių kalimo įrankį. Šeštajame dešimtmetyje rinkoje pasirodžius varikliams be šepetėlių, Makita buvo pirmoji įrankių gamintoja, kuri panaudojo tokio tipo variklius įrankių srityje. Tokie įrankiai geriau prisitaiko prie darbo sąlygų nei jų analogai su šepetėliais, todėl akumuliatoriaus energija naudojama efektyviau, o darbo atliekama daugiau.
 
Makita profesionalių įrankių srityje lyginama su Bosch mėlynaisiais įrankiais. Nors Bosch asortimentas ir platesnis, tačiau Makita konkuruoja ne įvairių įrankių modifikacijų skaičiumi, o galimybe pritaikyti tą patį įrankį įvairiems darbams. Ypač Makita stipri šiose prekių grupėse: suktuvai-gręžtuvai; staklės; diskiniai pjūklai; universalūs įrankiai; kampiniai šlifuokliai.
 
Asortimente yra daug įrankių, kurie parduodami be akumuliatorių ir kroviklių, todėl yra pigesni. Tos pačios įtampos akumuliatoriai lengvai pritaikomi skirtingiems Makitos įrankiams. Tai leidžia sutaupyti, nes tas pačias baterijas galima naudoti su skirtingais įrankiais ir vartotojams suteikia didžiulę įrankių pasirinkimo, bei panaudojimo laisvę. Tokia galimybė ypač patogi tiems, kurie turi daug skirtingų Makitoa įrankių, tačiau vienu metu tik keletą iš jų.

Makita įrankiai iš kitų savo konkurentų išsiskiria itin geru kainos ir kokybės santykiu. Šių įrankių kainos priklauso nuo konstrukcijos, atliekamų funkcijų ir komplekto sudėties.