Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Gulsčiukas Stabila 70; 200 cm

Prekės kodas80513

44,00 € Su PVM
Vnt.:
  • 1 vnt. Vilniaus parduotuvėje (dirba nuo 8:00 iki 18:00). VILNIUJE galime pristatyti tą pačią dieną nuo 17:30 iki 19:30 val. KAUNE – atsiimkite tą pačią dieną autobusų stoties siuntų skyriuje nuo 17:30 val.

 Galite užsisakyti ir telefonu (8 5) 208 0800 (darbo dienomis 8-18 val.)
 Užsakymus nuo 100 EUR į "Omniva" paštomatus pristatome NEMOKAMAI!
 Nenaudotas su nesugadinta pakuote prekes galite grąžinti per 60 dienų

Gamintojas Stabila
Bendras svoris su pakuote 1,35 kg
Profesionalus / Mėgėjiškas Profesionalus
Ilgis 2000 mm
Gulsčiuko tipas Mechaninis
Tikslumas ±0,5 mm/m
Horizontali akutė +
Vertikali akutė +
Tikslumas laipsniais 0,029°
Magnetais prisitvirtina prie metalo +
Lengvo metalo lydinio korpusas +

Gulščiukas Stabila 70. Klasikinio tipo gulsčiukas su lygiais šoniniais paviršiais, elektrostatiniu miltelių dengiamuoju sluoksniu, vertikaliu ir horizontaliu gulstainiais. Idealus matavimo prietaisas visiems buities, namų ūkio ir amato darbams. Stačiakampis profilis iš lengvo metalo lydinio su 1 vertikalia ir 1 horizontalia akutėmis.

Komplekte:
Gulsčiukas 70;
Matlankis;
Magnetai.

Stabila yra Vokietijoje gimusi įmonė, gaminanti aukštos kokybės matavimo prietaisus. Nors Stabila vardas buvo užregistruotas 1975 metais, matavimo prietaisų gaminimo istorija seka iki 1865. Šią dieną tai yra tarptautinė įmonė, geriausiai žinoma kaip viena iš lyderių savo gaminių rinkoje.

Jau daugiau kaip 150 metų Stabila gamina inovatyvius, preciziškai sukurtus įrankius, skirtus matavimui. Gamintojas skiria itin didelį dėmesį įrankių kokybei, todėl inžinierių ir dizainerių komanda nuolatos bendradarbiauja su pačiais reikliausiai meistrais, kad kuriami įrankiai veiktų preciziškai ir būtų paprastai naudojami. Nuo pat pirmojo įmonės išradimo labai didelis dėmesys skiriamas naujausioms technologijoms, todėl Stabila jau yra kaip preciziškumo, greičio ir patikimumo sinonimas.

Stabilos matavimo produkcija yra pagaminta profesionaliam naudojimui aplink statybų aikštelę, bet daug privačių meistrų mėgsta šiuos įrankius naudoti savo privačioms reikmėms. Šis gamintojas pateikia pilną gamą matavimo prietaisų, tarp kurių patys populiariausi ir kokybiškiausi yra gulsčiukai, lazeriniai nivelyrai ir matavimo ruletės. 


Stabilos produkcijai yra suteikiama 2 metų garantija, kai įrankis naudojamas individualaus vartotojo arba 1 metų garantija kai naudojama komerciniais tikslais.
Daugiau apie Stabilą kompaniją galite sužinoti čia
http://www.stabila.de/cms/front_content.php