Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Perforatorius Milwaukee PH 26 X; 2,9 J; SDS-plus

Prekės kodas71934


Gamintojas Milwaukee
Svoris 2.4 kg
Bendras svoris su pakuote 5,61 kg
Profesionalus / Mėgėjiškas Profesionalus
Variklio tipas Elektrinis
Grąžto / kalto kotelio tipas SDS-plus
Sūkių skaičius tuščiąja eiga 0-1500 min-1
Maksimalus sūkių skaičius 1500 /min
Smūgių dažnis 0-4500 min-1
Maks. smūgio energija 2.9 J
Naudojamoji galia 725 W
Maks. grąžto Ø betonui gręžti 26 mm
Maks. grąžto Ø medienai gręžti 30 mm
Maks. grąžto Ø plienui gręžti 13 mm
Perforatoriaus darbinis režimas Gręžimas (mediena, metalas, plastikai...), Gręžimas su kalimu (akmuo, plyta, betonas...), Kalimas (darbas su kaltais išjungus sukimą)
Komplekte yra Greitai keičiamas griebtuvas metalo / medienos grąžtams
Ar yra komplekte lagaminas Taip
Įtampa / dažnis 210 - 240 V / 50 - 60 Hz / AC
Pratęsta garantija Priregistruoti įrankį 36 mėn. garantijai gauti galite http://extension.milwaukeetool.fr
Svarbi pastaba Rekomenduojame įsigyti tepalo griebtuvui sutepti
Pats kompaktiškiausias šios klasės 3 režimų perforatorius Milwaukee PH 26 X. IMB (Integrated-Metall-Block) technologija užtikrina išskirtinį Milwaukee patvarumą. Galima iššjungti kalimo funkciją. Mažiausia vibracija, vos 13,5 m/s2.

Milwaukee įrankiams suteikiama 1-rių metų gamintojo garantija, užregistruokite įrankį www.milwaukeetool.eu per 4 savaites nuo įrankio įsigijimo ir Jūs nemokamai gausite 3-jų metų garantiją!

„Milwaukee“ – profesionalių elektrinių bei akumuliatorinių įrankių, jų priedų ir rankinių įrankių gamintojas.

Nuo pat įmonės įkūrimo 1924 m., „Milwaukee“ profesionalms siūlo inovatyvius, tvirtus ir išskirtinai efektyvius įrankius, juos nuolat tobulina ir pritaiko specifiniams vartotojų poreikiams. „Milwaukee“ yra įsitvirtinęs ličio jonų technologijos akumuliatorių bei akumuliatorinių įrankių gamybos srityje. Jų siūlomos M12™, M18™ ir M28™ sistemos yra plačiai žinomos vartotojų tarpe. „Milwaukee“ taip pat savo klientams siūlo laiką tausojančius priedus bei inovatyvius rankinius įrankius. Pagrindinis „Milwaukee“ tikslas yra savo vartotojams užtikrinti pastovų modernių sprendimų srautą, pritaikytą įvairioms pramonės šakoms ir užtikrinantį aukštą darbo našumą bei neprilygstamą tvirtumą.

Siekiant vartotojams užtikrinti aukščiausią kokybę, „Milwaukee“ ypatingą dėmesį skiria betarpiškam bendradarbiavimui su įvairių sričių profesionalais. Gamintojas nuolat analizuoja besikeičiančius darbo vietoms keliamus reikalavimus ir ieško pačių geriausių sprendimų, kurie leistų vartotojams dirbti greičiau ir išmaniau. „Milwaukee“ iš savo patirties žino, kad profesionaliems vartotojams labai svarbios smulkmenos, todėl joms skiriamas ypatingas dėmesys. Toks išskirtinis dėmesys vartotojui ne tik leidžia išspręsti didelius iššūkius realioje darbo vietoje, bet ir užtikrina nuolatinį visų produktų linijų atnaujinimą.