Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Pjūklo grandinė Oregon 90PX - AdvanceCut; 12''; 30 cm; 3/8''; 45; 1,1 mm

Prekės kodas63342

15,00 € Su PVM
Papildomai galite užsakyti šias prekes ar paslaugas pigiau:
4,05 €4,50 €
Vnt
Alyva pjūklų grandinėms tepti Lotos Oil Agrolis For Saw (ISO VG 80); 1 l
Alyva pjūklų grandinėms tepti Lotos Oil Agrolis For Saw (ISO VG 80); 1 l
Vnt.:

 Galite užsisakyti ir telefonu (8 5) 208 0800 (darbo dienomis 8-18 val.)
 Užsakymus nuo 50 EUR į paštomatus pristatome NEMOKAMAI!
 Nenaudotas prekes su nesugadinta pakuote galite grąžinti per 60 dienų

Gamintojas Oregon
Bendras svoris su pakuote 0,13 kg
Ilgis 300 mm
Ilgis, coliais 12"
Grandinės žingsnis 3/8"
Grandinės storis 1,1 mm / 0,043“
Narelių skaičius 45 nareliai
SVARBU! Nauja grandinė privalo atitikti šiuos senos grandinės parametrus: Grandinės žingsnis (coliais), Grandinės storis (mm arba coliais), Narelių skaičius (vnt.)
Tinka įrankiui Tik įrankiams su standartiniame komplekte tiekiama pjovimo juosta:, Bosch AKE 30 Li, Bosch AKE 30 S, DeWalt DCM565
Pjūklo grandinė Oregon grandininiams pjūklams, 12"/30cm./3/8''/1.1. Mažai vibruojančios, atsparios atatrankos jėgai, pjovimo grandys pasižymi išsiskiriančiu efektvumu, patvarumu ir lengvu techniniu aptarnavimu. Siauras 0,43“ (1,1 mm) pjovimo takas sumažina Micro-LiteTM juostos ir grandinės derinio svorį maždaug 15%. Lubrilink™ sujungimo apkabos išlaiko alyvą toje grandinės vietoje, kur jos reikia. Lubriwell™ alyvos angos visose vendančiose grandyse padeda paskirstyti alyvą per visą kreipiamosios juostos ilgį. Rekomenduojama lengviems elektriniams ir benzininiamsi (variklio darbinis tūris iki 35 kubinių centimetrų). Idealiai tinka Bosch AKE 30 S, AKE 30 Li.

"Blount International Inc." yra visame pasaulyje žinomas pjovimo grandinių, pjovimo grandinių juostų, pjovimo grandinių juostų dantračių, žoliapjovių peilių ir kitos įrangos, naudojamos miškininkystėje, žemės ūkyje bei sodininkystėje, gamintojas.

"Blount International Inc." yra pasaulinis grandiniams pjūklams skirtų pjovimo grandinių ir pjovimo juostų gamybos lyderis. Šie gaminiai įvairiose rinkose platinami su OREGON®, Carlton® ir KOX prekės ženklais.

Bendrovė savo gamyklas turi JAV, Kanadoje, Brazilijoje ir Kinijoje. "Blount International Inc." savo produktus tiekia į daugiau kaip 110 pasaulio šalių.

Mes galime pasiūlyti visą OREGON® gaminių asortimentą, kurį sudaro grandininiams pjūklams skirtos pjovimo grandinės, pjovimo grandinių juostos, galandimo įrankiai, peiliai vejapjovėms ir kiti miškininkystėje bei sodo priežiūroje naudojami produktai. OREGON® medienos pjovimo produktai yra aukštos kokybės ir efektyvumo sinonimas.

Kai kurie istorijos faktai:

  • Viskas prasidėjo 1947 m., kai Portlande, Oregone įmonę "Oregon Saw Chain Company" įkūrė Joe Cox.
  • 1957 m. bendrovė buvo pervadinta į "Omark Industries".
  • 1985 m. bendrovę įsigijo "Blount Inc.". Tuo tarpu ši bendrovė užsiėmė statybų verslu
  • 1993 m. bendrovė "Blount Inc." paliko statybos verslą, pakeitė pavadinimą į "Blount International Inc." ir visąs savo pajėgas skyrė gamybos plėtrai.
  • 1997 m. "Blount International Inc." įsigijo įmonę "Frederick Manufacturing Corp.", kuri buvo gerai žinoma ir gerbiama vejapjovių peilių ir kitų sodo produktų gamintoja.