Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Tiesinis šlifuoklis DeWalt DCG426N; 18 V (be akumuliatoriaus ir pakrovėjo)

Prekės kodas151137


Gamintojas DeWalt
Svoris 1.19 kg
Bendras svoris su pakuote 1,7 kg
Įrankio matmenys 380x85 mm
Profesionalus / Mėgėjiškas Profesionalus
Variklio tipas Akumuliatorinis
Akumuliatoriaus įtampa 18 V
Energiją taupantis variklis be šepetėlių Taip
Maks. disko skersmuo 38 mm
Naudojamoji galia 1000 W
Sūkių skaičius tuščiąja eiga 0-5000/17500/25000 min-1
Maksimalus sūkių skaičius 25000 /min
Integruotas LED apšvietimas Taip
Komplekte yra Veržliaraktis
Ar yra komplekte lagaminas Prekė kartoninėje pakuotėje
Įtampa / dažnis 18 V / DC
Pratęsta garantija Priregistruoti įrankį 36 mėn. garantijai gauti galite www.dewalt.eu/3

Amerikietiški profesionalūs ir industriniai įrankiai. DeWALT istorija prasidėjo nuo 1923 m., kai Raymond‘as DeWalt‘as išrado radialines pjovimo stakles. Nuo to ir prasidėjo DeWalt istorija. Ilgą laiką DeWalt buvo žinomas tik kaip radialinių pjovimo staklių bei medžio apdirbimo mašinų gamintojas. Nuo 1960 m. DeWALT prekinis ženklas priklauso Black&Decker - vienam didžiausių pasaulyje elektrinių įrankių gamintojų.

Nuo 1992 m. ši kompanija sutvarkė savo prekės ženklų politiką taip, kad visi profesionalūs bei industriniai įrankiai yra su DeWalt ženklu, o buitiniam vartotojui skirti įrankiai – su Black&Decker.

1994 m. Black&Decker įsigijo Vokietijos medienos apdirbimo įrankių gamintoją ELU. Tad visos geriausios ELU technologijos perkeltos į DeWALT įrankius, o ELU prekinio ženklo neliko. Nuo to laiko DeWalt tapo dar populiaresnis tarp įmonių, dirbančių didelės apimties ir intensyvumo darbus.

Šiuo metu DeWalt gamina ir parduoda daugiau nei 200 skirtingų elektrinių įrankių bei apie 800 priedų. Prireikus grąžto betonui, kalto, gręžimo karūnos, rinkinių, sukimo antgalių ar kitų elektrinių įrankių priedų, atvykite į mažmeninę ĮRANKIAI.LT parduotuvę, naršykite mūsų el.parduotuvėje, o jei neradote reikiamo priedo, skambinkite mums.

DeWalt įrankiams suteikiama 2 metų garantija. Įrankį užregistravus internetu jam suteikiama papildoma 1 metų garantija (iš viso tokiu atveju įrankiui taikoma 3 metų garantija). Autorizuoti servisai yra Vilniuje bei Kaune.

Daugiau informacijos apie garantiją rasite nuspaudę šią nuorodą.