Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Tepalinis oro kompresorius Metabo Basic 250-50 W

Prekės kodas220034


Gamintojas Metabo
Svoris 27.77 kg
Bendras svoris su pakuote 32 kg
Profesionalus / Mėgėjiškas Profesionalus
Variklio tipas Elektrinis
Naudojamoji galia 1500 W
Maks. slėgis 8 bar
Oro srautas 200 l/min
Talpa 50 l
Sūkių skaičius tuščiąja eiga 2850 min-1
Pavara Tiesioginė
Kompresoriaus tepimas Tepamas alyva
Kompresoriaus tipas 1 cilindro, 1 pakopos
Laido ilgis 1,5 m
Apsauga nuo perkrovos Taip
Įtampa / dažnis 210 - 240 V / 50 - 60 Hz / AC
Svarbi pastaba Dėmesio - dirbant arba pervežant negalima vartyti ant šono

Vokiški profesionalūs elektriniai įrankiai ir staklės.  

Metabo kompanija buvo įkurta 1924 m. ir nuo to laiko užsiima įrankių gamyba, netgi jos pavadinimas yra tiesiogiai su tuo susijęs (Metallbohrdreher). Kompanijos  gamyba sukoncentruota dviejose vietose: Niurtingene (Vokietija) ir Šanchajuje (Kinija).

Metabo gali didžiuotis sukūrę pirmąjį kampinį šlifuoklį (1950 m.), pirmąjį greitos fiksacijos gręžtuvo griebtuvą (1952 m.), pirmąjį smūginį gręžtuvą (1957 m.) ir kitas technologines naujoves.

Gamintojas Metabo drąsiai teigia, kad yra vienas iš lyderių kampinių šlifuoklių gamyboje. Informaciją apie technologinius šlifuoklių sprendimus galite rasti straipsnyje "Metabo kampiniai šlifuokliai - tvirti, galingi ir saugūs".

1999 m. Metabo įsigijo Vokietijos įmonę Elektra Beckum. Ši kompanija gamino medžio apdirbimo stakles, kompresorius, suvirinimo įrangą, sodui ir buičiai skirtus prietaisus. Nuo 2006 m. daugelis Elektra Beckum įrenginių jau pardavinėjami su Metabo ženklu.

Rekomenduojame:

Metabo įrankiams suteikiama 1 metų garantija. Norint nemokamai garantiją pratęsti iki 3 metų (XXL garantijos), reikia įrankį užregistruoti puslapyje www.metabo.com/xxl. Paaiškinimą kaip tai padaryti, rasite paspaudę nuorodą "Metabo XXL garantija". Autorizuoti Metabo servisai yra visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose.