Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Lazerinis atstumų matuoklis Bosch GLM 100 C su Bluetooth® jungtimi

Prekės kodas66330


Pratęskite Bosch įrankio garantiją iki 3 metų! Daugiau informacijos rasite čia!

Gamintojas Bosch
Svoris 0.16 kg
Bendras svoris su pakuote 0,815 kg
Įrankio matmenys 111x51x30 mm
Pakuotės matmenys 233x166x82 mm
Profesionalus / Mėgėjiškas Profesionalus
Akumuliatoriaus tipas Li-Ion (Ličio jonų akumuliatorius)
Akumuliatoriaus įtampa 3,7 V
Baterijų kiekis, jų talpa 1x1,25 Ah
Baterijos pilno įkrovimo trukmė 180 min
Maks. matavimo atstumas 100 m
Tikslumas ±1,5 mm/m
Lazerio klasė 2
Apsaugos klasė IP 54
Lazerio bangos ilgis 635 Nm
Nemokama programėlė brėžiniams braižyti Taip
Jungtis su IT įrenginiu Bluetooth®, USB
Komplekte - pakrovėjas Taip
Ar yra komplekte lagaminas Taip, Minkštas krepšys
Svarbi pastaba Akumuliatorius tikrąją talpą pasiekia po 3-4 įkrovimų
Automatinis išsijungimas Taip

Šis matuoklis gali matuoti iki 100m, atlikti ploto bei tūrio matavimus. Bosch GLM 100C turi integruotą 360 posvyrio matuoklę bei yra suderinamas su Bosch R60 bėgeliu. Tai antros kartos lazerinis matuoklis su ličiu jonų baterija kuri pakraunama per mini USB jungti. Bosch GLM 100C turi IP 54 saugos klase, kas užtikrina puikų įrenginio veikimą net drėgnuose patalpose. Matuoklis savo atmintyje gali laikyti net 51 matavimo įrašą.

Čia rasite visus Bosch įrankius ir jų priedus. Pagrindinės Bosch įrankių grupės yra šios:

  • Mėlynoji Bosch linija (Bosch Professional) – tai profesionalams skirti įrankiai, atitinkantys aukščiausius galios, tikslumo ir patvarumo reikalavimus. Daugelis šių įrankių tiekiami pažangios transportavimo sistemos "L-BOXX" lagaminuose.
  • Žalioji Bosch linija – įvairiems buities, hobio ir sodo darbams skirti įrankiai. Šie įrankiai išsiskiria puikiu aukštos kokybės, naujausių technologijų, patogaus dizaino ir geros kainos deriniu.
  • Bosch matavimo prietaisai – profesionalams ir meistrams mėgėjams skirti įrankiai, padedantys išlyginti paviršius, išmatuoti atstumus, kampus ir nuolydžius, surasti įvairius po apdaila paslėptus objektus. 
  • Bosch priedai – siūloma virš 8000 gaminių (grąžtai betonui, metalui, medienai ir kitoms medžiagoms; kaltai; frezos; pjovimo diskai; sukimo antgaliai; šlifavimo medžiagos ir pan.). Visi Bosch priedai yra itin aukštos kokybės.

Įmonės istorija trumpai:

Robert Bosch GmbH kompanija buvo įkurta 1886 m. Štutgarte, Vokietijoje.

Ją įkūrė Robert Bosch, žinomas kaip inžinierius inovatorius, daugelio technologinių atradimų autorius bei aktyvus visuomenės veikėjas, filantropas. Robertas savo gamyklose pirmasis pradėjo taikyti 8 valandų pamainos principą. Jis įkūrė įmonės finansuojamą ligoninę ir dar daug kuo prisidėjo prie kasdienio gyvenimo kokybės gerinimo.

Dabar jo sukurta korporacija yra žinoma kaip didžiausia pasaulyje automobilių komponentų gamintoja. Būtų išties labai sudėtinga rasti bent vieną automobilį pasaulyje, kuriame nebūtų nei vienos Bosch dalies. Automobilių komponentų grupė sudaro apie 60 proc. visos korporacijos apyvartos. Tačiau įmonė yra žinoma ir kaip pramoninių įrenginių, buities prietaisų ir elektrinių įrankių gamintoja.

Bosch kompanija turi užregistravusi daugiau kaip 4000 patentų. Šis skaičius puikiai iliustruoja įmonės aistrą inovacijoms. Ypatingas dėmesys pastaruoju metu yra skiriamas akumuliatoriniams įrenginiams ir akumuliatorių technologijoms.